آخرین تصویر از بازیگر پایتخت پیش از فوت/ عکس

به گزارش خبرگزاری فطر نیوز، «ملوک طلوع نژاد» بازیگر گلستانی سریال پایتخت، پیشکسوت نمایش رادیو گلستان، تیاتر و تلویزیون پس از چند روز بستری در بیمارستان به دلیل ابتلا به کرونا و زخم سیاه ناشی از کاهش سیستم ایمنی بدن جان خود را از دست داد.وی در سری نخست سریال پایتخت در کنار بازیگران این سریال بخصوص «احمد مهرانفر»، «محسن تنابنده» و «ریما رامین فر» ایفای نقش کرد.وی سال های سال در عرصه تیاتر نیز فعالیت داشت.

دلیل اصلی مرگ بازیگر سریال پایتخت

خانم ملوک طلوع نژاد بعد از مبتلا شدن به قارچ سیاه تحت عمل جراحی قرار گرفت اما متاسفانه به علت عفونت ناشی از بیماری کرونا و زخم های قارچ سیاه دستگاه ایمنی بدن او به شدت پایین آمده بود و بر اثر عفونت کرونا درگذشت. گفتنی است سریال پایتخت به کارگردانی سیروس مقدم باعث را که بازی خانم ملوک طلوع نژاد به خوبی دیده شود.

او در فیلم های تاکسی برگشتی که از شبکه تبرستان پخش می شد نیز بازی کرده بود فیلمی که توسط آقای محمد حسین صفری کارگردانی شد.

خانم طلوع نژاد در سریال پایتخت نقش لیدر نقی معمولی را بر عهده داشت نقی در پایتخت 5 در مسابقات ورزشی کشتی شرکت کرده بود و خانم طلوع نژاد به عنوان لیدر در سریال بازی می کرد.

روز شنبه 20 شهریور 1400 ملوک طلوع نژاد بازیگر تیاتر و تلویزیون متولد گلستان و هنرمند پیشکسوت تیاتر، سینما و تلویزیون و گروه نمایش رادیو گلستان که با بازی در سریال پایتخت 5 و پایتخت 6 به شهرت رسید بر اثر بیماری شایع قارچ سیاه و کرونا و ابتلا به بیماری از شایع ترین خبرهای امسال دارفانی را وداع گفت .

آخرین تصویر ملوک طلوع نژاد پیش از فوت/ عکس

آخرین تصویر ملوک طلوع نژاد پیش از فوت/ عکس

245245

آخرین تصویر از بازیگر پایتخت پیش از فوت/ عکس

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "آخرین تصویر از بازیگر پایتخت پیش از فوت/ عکس" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "آخرین تصویر از بازیگر پایتخت پیش از فوت/ عکس"، کلیک کنید.