آغاز شمارش معکوس برای تغییرات مدیریتی در ساختار استقلال

آغاز شمارش معکوس برای تغییرات مدیریتی در ساختار استقلال

آفتاب‌‌نیوز :

از روزی که هولدینگ خلیح فارس مالکیت باشگاه استقلال را برعهده گرفت چند ماهی می‌گذرد، اما مدیران آن در این مدت اصلا عملکرد خوبی نداشته اند.

این گروه وقتی مالک استقلال شد، این تیم صدرنشین لیگ برتر بود، اما با اشتباهت و دخالت‌های شهریاری نماینده هلدینک در این باشگاه و تغییر بی دلیل علی خطیر مدیرعامل وقت باشگاه که بی شباهت به کودتا نبود، آبی‌ها صدرنشینی را از دست دادند و قهرمانی را به پرسپولیس تقدیم کردند.

استقلال در فصل و انتقالات هم هنوز نتوانسته با بازیکنان بزرگش تمدید کند ضمن فقط یکی ۲ بازیکن با جایگاه‌های پایین‌تر تمدید قرارداد کرده اند. ۲ بازیکن خارجی با رزومه ضعیف هم صدای هواداران این تیم را درآورده است تا جایی که باشگاه هنوز نتوانسته نام آن‌ها را رسانه‌ای کند.

اما هفته گذشته که انتخابات ریاست جمهوری به دور دوم کشیده شد، فضای جامعه به سمتی رفت که این تصور شکل گرفت پزشکیان رای می‌آورد و در اتفاقی عجیب هلدینگ خلیج فارس که تحرکی در مورد انتخاب اعضای هیات مدیره نداشت، یه یکباره هیات مدیره جدید را با شتاب انتخاب و معرفی کرد وحالا هم قصد دارند فرشید سمیعی را به عنوان مدیر عامل این باشگاه انتخاب کند.

شنیده می‌شود هلدینگ خلیج فارس برای اینکه درگیر استعلام‌های لازم برای نفر جدید نشود، قصد دارد حکم سمیعی را از سرپرست به مدیرعامل تبدیل کند، ولی مساله اصلی این است که با انتخاب پزشکیان قطعا به زودی تمام مدیران ارشد هلدینگ تغییر می‌کنند. علی عسگری و همراهنش در هلدینگ خلیج فارس همگی از جبهه اصولگرا‌ها هستند و قطعا دولت جدید اولین کاری که می‌کند تغییر مدیران همین جبهه است، چه کسانی که در وزارت خانه پست‌های بالا دارند و چه کسانی که در سازمان‌ها و هلدینگ‌های عظیم پست و منصب دارند.

با این شرایط تغییرات در ساختار استقلال قطعی است و این فقط شامل هیات مدیره باشگاه نمی‌شود و تمام نفراتی که از سوی هلدینگ خلیج فارس صاحب نفوذ و قدرت بودند هم کنار خواهند رفت.

حالا راحت‌تر می‌توان فهمید چرا مدیران هلدینگ خلیج فارس اینقدر برای تعیین مدیرعامل و اعضای هیات مدیره شتاب داشتند، چون آن‌ها به خوبی می‌دانند که به زودی باید با مدیریت باشگاه استقلال خداحافظی کنند.

آغاز شمارش معکوس برای تغییرات مدیریتی در ساختار استقلال

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "آغاز شمارش معکوس برای تغییرات مدیریتی در ساختار استقلال" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "آغاز شمارش معکوس برای تغییرات مدیریتی در ساختار استقلال"، کلیک کنید.