احتمال ثبت نام عمره در ماه های آینده

احتمال ثبت نام عمره در ماه های آینده

رییس سازمان حج و زیارت از احتمال ثبت نام عمره در جریان برگزاری حج تمتع خبر داد.

به گزارش فطر نیوز، سیدعباس حسینی در نشست هماهنگی مدیران استان ها با این احتمال که ثبت نام عمره در جریان حج تمتع (خرداد ـ تیر) آغاز شود، از مدیران استان ها خواست آمادگی لازم را داشته باشند.

حجت الاسلام والمسلمین عبدالفتاح نواب، نماینده ولی فقیه در امور حج و زیارت نیز اظهار کرد: با توجه به اینکه برنامه های کاروان ها شکل گرفته است باید مقدمات بدرقه زایران خانه خدا را برنامه ریزی کنیم تا به خوبی اجرا شود.

نماینده ولی فقیه در امور حج و زیارت با اشاره به دیدار کارگزاران حج با مقام معظم رهبری، تاکید کرد: همه باید روی موضوع برایت کار کنند و همفکری داشته باشند تا این امر به خوبی محقق بشود. تاکنون برایت در حج داشتیم و حالا حج برایت داریم.

او ادامه داد: برایت همان چیزی است که اکنون دانشجویان در دانشگاه های آمریکا در حمایت از ملت مظلوم فلسطین انجام می دهند همین امر نوعی برایت است. پلیس آمریکا همان کاری را که برای دستگیری مجرمان انجام می دهد با استادان دانشگاه هم انجام می دهند. برایت اجتماعی از عملکرد پلیس آمریکا روز به روز بیشتر می شود. این در حالی است که برخی از کشورهای به اصطلاح اسلامی نسبت به این اقدام دانشجویان آمریکایی عقب مانده اند.

نواب گفت: کاروان های حج تمتع عموما شکل گرفته اند، بر همین اساس در ترکیب جمعیتی کاروان ها باید کاری کنیم که روحانی هایی که عملکرد خوبی داشته اند دوباره در خدمتشان باشیم. علاوه بر این باید به سمت و سویی پیش برویم تا هم مدیر کاروان و هم روحانی کاروان نمونه باشند.

پایان خبر فطر نیوز

احتمال ثبت نام عمره در ماه های آینده

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "احتمال ثبت نام عمره در ماه های آینده" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "احتمال ثبت نام عمره در ماه های آینده"، کلیک کنید.