ارایه بیش از 12400 خدمت درمانی به زایران سرزمین وحی

ارایه بیش از 12400 خدمت درمانی به زایران سرزمین وحی

مرکز پزشکی حج و زیارت جمعیت هلال احمر از ارایه بیش از 12400 مورد خدمات پزشکی و درمانی به زایران سرزمین وحی تا امشب خبر داد.

به گزارش گروه فرهنگ و جامعه خبرگزاری علم و فناوری فطر نیوز، در اطلاعیه مرکز پزشکی حج و زیارت که جمعه شب (4 خرداد) منتشر شد، آمده است در بیمارستان و درمانگاه های این مرکز در مکه مکرمه 3837 و مدینه منوره 8657 مورد  خدمات مختلف پزشکی و درمانی به مراجعان ارایه شده است.

در این اطلاعیه با اشاره به اینکه بیش از 5250 ویزیت درمطب های مجموعه ها در مکه و مدینه انجام شده، آمده است: 235 مورد هم ویزیت تخصصی بوده است.

این اطلاعیه با اشاره به اینکه زایران ایرانی از 24 اردیبهشت در سرزمین وحی از این خدمات بهره مند هستند، می افزاید: در این مدت 297 مورد خدمات پاراکلینیک، 2741 مورد خدمات پرستاری، 52مورد خدمات بستری و 407 مورد خدمات مددکاری و امداد و انتقال برای زایران انجام شده است.

گفتنی است  درحال حاضر چهار زایر ایرانی در بیمارستان های عربستان در مکه و مدینه بستری هستند .

بر پایه این گزارش، رییس بیمارستان مرکز پزشکی حج و زیارت در مکه نیز ضمن حضور در بیمارستان نور این شهر ضمن عیادت از یکی از زایرین کشورمان که به علت تصادف در این بیمارستان بستری است  وضعیت درمان وی را بررسی کرد. 

ارایه بیش از 12400 خدمت درمانی به زایران سرزمین وحی

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "ارایه بیش از 12400 خدمت درمانی به زایران سرزمین وحی" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "ارایه بیش از 12400 خدمت درمانی به زایران سرزمین وحی"، کلیک کنید.