اشک های کوین کاستنر – فطر نیوز

اشک های کوین کاستنر - فطر نیوز

به گزارش خبرگزاری فطر نیوز،«افق: حماسه آمریکایی»، وسترن حماسی جدید کوین کاستنر دیروز یکشنبه در هفتادو هفتمین دوره جشنواره فیلم کن به نمایش درآمد و 7 دقیقه تشویق شد.

کاستنر به شکل آشکاری احساساتی شد و در حالی که فیلم با تشویق شدید و فریادهای «کوین! کوین! کوین!» استقبال شد، از تماشاگران تشکر کرد و قول 3 قسمت دیگر از مجموعه «افق» را داد.

فطر نیوز نوشت:کاستنر با خنده گفت: ببخشید که این همه دست زدید تا بفهمم باید صحبت کنم. چه آدم های خوبی. چه لحظه خوبی، نه فقط برای من، بلکه برای بازیگرانی که با من آمدند، برای افرادی که به من ایمان داشتند و به کار ادامه دادند.

این فیلم که آکنده از کشتار و خون است، به چگونگی گسترش غرب آمریکا از دیدگاه دامداران، کشاورزان و سربازانی که به دنبال ساختن آینده خود در منطقه هستند و نیز سرخپوستانی می پردازد که از ابتدا در این سرزمین ها زندگی می کردند.

این پروژه برای کاستنر جنبه ای شخصی دارد و بسیاری از ثروت خود را برای ساخت این فیلم 100 میلیون دلاری به کار بست و حتی روی مزرعه اش وام گرفت. او که کارگردانی و بازی در این فیلم را انجام داده، تهیه کنندگی و نویسندگی آن را نیز بر عهده داشته است.

گرچه از فیلم جدید کاستنر اقبال خوبی به عمل آمد، اما طول فیلم که 3 ساعته است و خط داستانی آن ممکن است برای برخی زیاد باشد. در این فیلم، کاستنر در دل غرب وحشی قرن نوزدهم با شهرک نشینی بسیار شرور درگیر می شود.

کاستنر در طول دوران کاری اش بارها به سراغ ژانر وسترن رفته و برای «با گرگ ها می رقصد» موفقیت بزرگی کسب کرد و برای تهیه کنندگی و کارگردانی آن برنده جایزه اسکار شد.
 

قسمت اول «افق» 28 ژوین در آمریکا اکران می شود و فصل دوم آن 16 آگوست به سینماها می رسد.

بازیگران «افق» را سینا میلر، سام ورتینگتون، جیووانی ریبیسی، ینا مالون، ابی لی، مایکل روکر، دنی هیوستون، لوک ویلسون، ایزابل فورمن، تاتانکا مینز، اوون کرو کفش، جیمی کمپبل بویر و چرچ توماس هادن تشکیل داده اند.

در همین حال هالیوود ریپورتر نوشت: پیش از نخستین نمایش عمومی فیلمی کاستنر که با بودجه 90 میلیون دلاری و به عنوان قسمت اول از یک حماسه 4 قسمتی ساخته شده در سالن لومیر کن، کاستنر با تشویق گسترده (از جمله از سوی برخی مهمانان که کلاه گاوچرانی بر سر داشتند) استقبال شد و 3 ساعت بعد، در حالی که تیتراژ فیلم پخش می شد، جمعیت ایستاده وی را 10 دقیقه تشویق کردند.

245220

اشک های کوین کاستنر – فطر نیوز

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "اشک های کوین کاستنر – فطر نیوز" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "اشک های کوین کاستنر – فطر نیوز"، کلیک کنید.