اطلاعیه درباره کارت امتحانات نهایی دانش آموزان

اطلاعیه درباره کارت امتحانات نهایی دانش آموزان

به گزارش فطر نیوز بنابر اعلام مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، مرکز ارزشیابی و تضمین کیفیت نظام آموزش و پرورش در اطلاعیه ای در خصوص کارت ورود به جلسه آزمون های نهایی نوبت خردادماه 1403 اعلام کرد:« دریافت کارت ورود به جلسه تا یک ساعت قبل از آزمون امکان پذیر است، لذا تمامی شرکت کنندگان با توجه به پیش بینی های انجام شده، در جلسه آزمون حضور خواهند یافت.

به منظور تسهیل دریافت کارت، دانش آموزان پایه دوازدهم از ساعت14 امروز جمعه 28اردیبهشت با مراجعه به سامانه، کارت خود را دریافت می کنند و سایر دانش آموزان (علاوه بر پایه دوازدهم)، از ساعت 24 امروز امکان دریافت کارت خواهند داشت.

بدون تردید در حال حاضر با عنایت به اهمیت تاثیر سوابق تحصیلی دانش آموزان در آزمون کنکور سراسری، برگزاری امن و سالم آزمون های نهایی خردادماه و رفع دغدغه های دانش آموزان عزیز و والدین گرامی و آرامش بخشی به آنان، یکی از اولویت های اصلی نظام تعلیم و تربیت محسوب می شود. لذا با تاکید بر اینکه با تمهیدات اتخاذ شده تمامی داوطلبان کارت ورود به جلسه خود را دریافت و هیچ داوطلبی از آزمون محروم نخواهد ماند، از معلمان، دانش آموزان و اولیای آنان درخواست می شود تا اخبار و اطلاعیه های وزارت آموزش و پرورش را صرفا از رسانه های رسمی کشور پیگیری کنند.»

233233

اطلاعیه درباره کارت امتحانات نهایی دانش آموزان

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "اطلاعیه درباره کارت امتحانات نهایی دانش آموزان" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "اطلاعیه درباره کارت امتحانات نهایی دانش آموزان"، کلیک کنید.