انتخاب رشته پذیرفته شدگان کارشناسی ارشد آغاز شد/ امکان انتخاب 100 کد رشته محل

در دانشگاه های سراسری و آزاد؛

انتخاب رشته پذیرفته شدگان کارشناسی ارشد آغاز شد امکان انتخاب 100 کد رشته محل

انتخاب رشته داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد 1403 دانشگاه های سراسری و آزاد اسلامی آغاز شد.

خبرگزاری علم و فناوری فطر نیوز؛ نتایج اولیه آزمون ورودی مقطع کارشناسی ارشد ناپیوسته سال 1403 از روز 8 خرداد در درگاه اطلاع رسانی سازمان ملی سنجش و ارزشیابی نظام آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org منتشر شده است و داوطلبان می توانند با درج شماره پرونده، مشخصات شناسنامه ای و یا رسید ثبت نامی نتیجه آزمون را مشاهده کنند.

آن دسته از افرادی که بر اساس محتوای کارنامه مذکور مجاز به انتخاب رشته های تحصیلی در این آزمون شده اند، لازم است مطابق مفاد این اطلاعیه نسبت به دریافت دفترچه راهنمای انتخاب رشته های تحصیلی (شماره 2) و همچنین تکمیل فرم انتخاب رشته های اینترنتی خود در موعد مقرر به ترتیب زیر اقدام کنند.

دفترچه راهنمای انتخاب رشته های تحصیلی (شماره 2) این آزمون شامل شرایط، ضوابط و ظرفیت پذیرش رشته ها از روز جمعه 11 خرداد 1403 در درگاه اطلاع رسانی سازمان ملی سنجش و ارزشیابی نظام آموزش کشور منتشر شده است.

داوطلبان پس از اطمینان از صحت رشته محل های انتخابی خود، از روز شنبه 12 خرداد تا ساعت 24 روز چهارشنبه 16 خرداد با وارد کردن اطلاعات کارت اعتباری، شماره شناسنامه یا کد رهگیری که در پایان ثبت نام اولیه توسط سیستم به متقاضی داده شده است (درج این اطلاعات برای ورود به برنامه انتخاب رشته ضروری است) نسبت به ثبت کدرشته محل های انتخابی (حداکثر تا 100 کدرشته محل) و تکمیل فرم مذکور اقدام کنند.

داوطلبان شرکت کننده در آزمون کارشناسی ارشد سال 1403 که براساس کارنامه صادره از سوی سازمان سنجش آموزش کشور مجاز به انتخاب رشته شده اند و علاقه مند به انتخاب رشته/محل های دایر در دانشگاه آزاد اسلامی هستند، می توانند با استفاده از کد دسترسی انتخاب رشته مندرج در ذیل کارنامه سازمان سنجش آموزش کشور با مراجعه به سامانه ثبت نام الکترونیکی مرکز سنجش، پذیرش و فارغ التحصیلی نسبت به انتخاب رشته اقدام کنند.

به داوطلبان توصیه می شود، ابتدا دفترچه راهنمای انتخاب رشته را دریافت و پس از مطالعه و کسب آگاهی، نسبت به انتخاب رشته اقدام کنند.همچنین ضروری است که داوطلبان پس از انتخاب رشته/محل، کد رهگیری و نسخه چاپی ثبت نام خود را تهیه و تا زمان اعلام نتایج نزد خود حفظ کنند.

 

 

انتخاب رشته پذیرفته شدگان کارشناسی ارشد آغاز شد/ امکان انتخاب 100 کد رشته محل

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "انتخاب رشته پذیرفته شدگان کارشناسی ارشد آغاز شد/ امکان انتخاب 100 کد رشته محل" هستید؟ با کلیک بر روی اقتصادی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "انتخاب رشته پذیرفته شدگان کارشناسی ارشد آغاز شد/ امکان انتخاب 100 کد رشته محل"، کلیک کنید.