اولین واکنش رونالدو پس از تاریخ سازی در عربستان

اولین واکنش رونالدو پس از تاریخ سازی در عربستان

به گزارش خبرگزاری فطر نیوز؛ کریستیانو رونالدو پس از رکوردشکنی در لیگ فوتبال عربستان و به ثمر رساندن 35 گل، در گفت وگو با سایت لیگ عربستان گفت: این خیلی معنی دارد. این احتمالاً یکی از بهترین فصل هایی است که در دوران حرفه ای ام از نظر گلزنی و پاس گل داشته ام.

وی افزود: صادقانه بگویم، این کار بسیار مهم است. باید صادق باشم و بگویم این چیزی نیست که در ابتدای فصل به دنبالش بودم، اما با گذشت زمان متوجه شدم که ممکن است. بنابراین، من این فرصت را دارم که از هم تیمی هایم تشکر کنم، زیرا بدون تیم، هیچ چیز به صورت انفرادی ممکن نمی شد. من بسیار احساس غرور می کنم که رکورد لیگ عربستان را شکستم. این برای من عالی است. احساس خوشحالی می کنم و این انگیزه من برای فوتبال بازی کردن، هر بار تمرین کردن و ادامه دادن آن است.

فوق ستاره 39 ساله تیم النصر عنوان کرد: اهداف هر فصل یکسان است و آن هم این است که بهترین کار خود را انجام دهید و عناوین را کسب کنید. در صورت امکان، جمع آوری جام های فردی هم جزو آن است اما هدف من این است که همیشه به یک شکل باشم یعنی همان کریستیانو باشم که شما می شناسید. می خواهم در فصل جدید هم تمام تلاشم را انجام دهم تا با النصر و همچنین تیم ملی پرتغال به اهداف برسم. حفظ سطحی که دارم، چیزی است که به دنبالش هستم.

257 251

اولین واکنش رونالدو پس از تاریخ سازی در عربستان

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "اولین واکنش رونالدو پس از تاریخ سازی در عربستان" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "اولین واکنش رونالدو پس از تاریخ سازی در عربستان"، کلیک کنید.