این دوچرخه یک هدیه ویژه به همراه دارد: آیفون 16 رایگان!

به گزارش خبرگزاری فطر نیوز، کاویار (Caviar)، برند سرشناس مستقر در دبی، نسخه ی ویژه ای از نسل سوم دوچرخه ی برقی Porsche eBike Cross را با نام Herzog معرفی کرد. این دوچرخه مثل اکثر محصولات کاویار از طراحی لوکس بهره می برد و به روکش طلای 18 عیار و قطعات فیبرکربنی طلایی مجهز شده است. کاویار یک دستگاه آیفون 16 سفارشی را به خریداران دوچرخه ی Herzog هدیه می دهد.

براساس گزارش مجله فطر نیوز، این اولین بار نیست که کاویار محصولی سفارشی رونمایی می کند. کاویار با تبدیل گجت های روزمره به شاهکارهایی هنری، برای خود اسم و رسمی دست و پا کرده است. مشتریان این برند علاقه ی زیادی به تجملات دارند و Herzog نیاز آن ها را برآورده می کند.

این دوچرخه یک هدیه ویژه به همراه دارد: آیفون 16 رایگان!

طبق اطلاعات سایت رسمی کاویار، نسل سوم دوچرخه ی برقی کراس پورشه از موتور قدرتمند Shimano، طراحی چشم گیر و سواری راحت بهره می برد. کاویار زیرساخت دورچرخه ی مذکور را برداشته و با تزیینات طلایی، لایه ای از تجملات ناب به آن اضافه کرده است.
ساخت هر دوچرخه ی Herzog تا چهار ماه طول می کشد که یکی از دلایل آن، ظریف کاری های جواهرسازی برای به کارگیری بی نقص طلا است. این وسواس به جزییات مطمیناً نظر کلکسیونرها و علاقه مندان به تجملات را به خود جلب خواهد کرد.

این دوچرخه یک هدیه ویژه به همراه دارد: آیفون 16 رایگان!

نام Herzog برای کسانی که علاقه ی زیادی به تاریخچه ی پورشه دارند، معنای ویژه ای دارد. این نام به دوک های وورتمبرگ (Dukes of Württemberg) اشاره دارد؛ سلسله ای که بر اشتوتگارت یعنی زادگاه پورشه حکومت می کردند. حتی در لوگوی پورشه نیز المان هایی از نشان خانوادگی این سلسله دیده می شود.

مشخصات فنی دوچرخه ی برقی Herzog کاویار هنوز نهایی نشده است و این شرکت انتظار دارد طراحی را تا پایان تابستان تکمیل کند. محصول مورد اشاره از اوایل 2025 برای فروش آماده خواهد شد و برای خرید آن باید 44٬000 دلار پرداخت شود.

227227

این دوچرخه یک هدیه ویژه به همراه دارد: آیفون 16 رایگان!

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "این دوچرخه یک هدیه ویژه به همراه دارد: آیفون 16 رایگان!" هستید؟ با کلیک بر روی پزشکی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "این دوچرخه یک هدیه ویژه به همراه دارد: آیفون 16 رایگان!"، کلیک کنید.