بایدن: ترامپ نتایج انتخابات 2024 را نمی پذیرد

بایدن: ترامپ نتایج انتخابات 2024 را نمی پذیرد

به گزارش فطر نیوز، بایدن پیش بینی کرده که رقیب انتخاباتی اش در صورت شکست در رقابت های مربوط به برگزاری انتخابات 2024، نتایج به دست آمده را نخواهد پذیرفت.

به گزارش فارس، جو بایدن، رییس جمهور آمریکا در اظهاراتی عنوان کرد که دونالد ترامپ، نامزد احتمالی حزب جمهوری خواه در این کشور نتیجه انتخابات ریاست جمهوری 2024 را نمی پذیرد.

بایدن پیش بینی مربوط به واکنش ترامپ به نتایج انتخابات را در جریان یک مصاحبه با شبکه سی ان ان و با این پیش فرض مطرح کرد که خودش برنده نهایی انتخابات آتی در این کشور باشد.

وی به مجری شبکه گفت: به شما قول می دهم که نتیجه انتخابات را قبول نخواهد کرد.

اظهارات بایدن در واکنش به صحبت های هفته گذشته ترامپ مطرح شد که در جریان یک مصاحبه عنوان کرد «اگر همه چیز صادقانه باشد، با کمال میل نتایج انتخابات را خواهم پذیرفت. اما اگر اینطور نباشد شما باید برای گرفتن حق کشورتان بجنگید».

با وجود اینکه ستاد انتخاباتی بایدن و کاخ سفید پیشتر به این اظهارات ترامپ پاسخ داده بودند با این حال بایدن بار دیگر در این برنامه ترامپ را فردی غیردموکرات خواند.

پیشتر هم بایدن ترامپ را تهدیدی برای دموکراسی آمریکا خوانده بود و اکنون در جدیدترین اظهارات خود پیش بینی کرده که وی در انتخابات ماه نوامبر چگونه رفتار خواهد کرد.

جیمزسینگر، سخنگوی انتخاباتی بایدن با انتشار بیانیه ای در مورد ترامپ خطاب به وی اینطور نوشت: خط پایان: ترامپ تهدیدی برای قانون اساسی و تهدیدی برای دموکراسی ما است.

سینگر در ادامه عنوان کرده بود، مردم آمریکا در ماه نوامبر، شکست انتخاباتی دیگری برای ترامپ رقم خواهند زد. چرا که آنها همچنان افراط گرایی، علاقه وی به خشونت و عطشی که برای انتقام گرفتن دارد را رد می کنند.

310310

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "بایدن: ترامپ نتایج انتخابات 2024 را نمی پذیرد" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "بایدن: ترامپ نتایج انتخابات 2024 را نمی پذیرد"، کلیک کنید.