با شهادت ماموران پلیس خللی در تامین امنیت وارد نمی شود

با شهادت ماموران پلیس خللی در تامین امنیت وارد نمی شود

رییس پلیس پایتخت گفت: شهادت نیروهای پلیس باعث تضعیف روحیه ماموران ما نمی شود بلکه روحیه ایثار و شهادت طلبی ما را افزایش می دهد.

به گزارش فطر نیوز، سردار عباسعلی محمدیان در حاشیه مراسم تشیع سه شهید کلانتری نارمک که یکشنبه شب و در جریان یک درگیری مسلحانه در محله نارمک به شهادت رسیدند؛ گفت: نیروهای فرماندهی انتظامی تهران بزرگ برای تامین امنیت مردم از جان خود مایه می گذارند و شهادت بزرگترین مزدی بود که در این راه نصیب این عزیزان شد.

وی با اشاره به فرمایشات شهید آیت الله دکتر بهشتی مبنی بر اینکه بکشید ما را ملت ما بیدارتر می شود؛ افزود: ما شهید می دهیم اما روحیه ایثار و شهادت همکاران ما افزایش پیدا می کند.

رییس پلیس تهران بزرگ ادامه داد: هفته گذشته یک شهید گمنام در مجموعه ما به خاک سپرده شد و همکاران من در این مراسم حضور پیدا کردند و امروز نیز همکاران بسیاری برای بدرقه این سه عزیز شهید ما به ستاد فرماندهی انتظامی تهران بزرگ آمده اند.

محمدیان گفت: با به شهادت رساندن همکاران من در پلیس، در انجام ماموریت ها و تامین امنیت هیچگونه خللی وارد نمی شود بلکه این اتفاقات باعث افزایش روحیه نیز می شود.

پایان خبر فطر نیوز

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "با شهادت ماموران پلیس خللی در تامین امنیت وارد نمی شود" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "با شهادت ماموران پلیس خللی در تامین امنیت وارد نمی شود"، کلیک کنید.