با قانون جدید کنکور فقط بچه پولدارها می توانند به دانشگاه بروند

با قانون جدید کنکور فقط بچه پولدارها می توانند به دانشگاه بروند

به گزارش فطر نیوز، احمد نادری در بخشی از گفت وگوی خود با دیده بان ایران گفت: «حذف کنکور چیز جذابی است، چون تقریبا خانواده ای نیست که در کشور از کنکور اذیت نشده باشد؛ حالا نگویم صدمه ندیده باشد، اذیت نشده باشد. همه ما در خانواده هایمان با آن معضل، با آن غول کنکور آشنا بودیم و هستیم، یعنی هراس خانواده ها از این غول یک هراس جدی بوده و هست، یعنی از قبل تا الان. و این ها با عنوان حذف کنکور آمدند یک قانونی را نوشتند و بدعتی را گذاشتند که تازه از امسال دارد مشخص می شود. تازه هنوز هم مشخص نمی شود، 10 سال دیگر مشخص می شود چه افتضاحی به بار خواهد آمد در نتیجه این قانون گذاری.»

او بیان کرد: «من همیشه گفتم بیش از هشت هزار میلیارد مافیای کنکور درآمد داشته است. این برای سه سال قبل است که من مطرح می کردم. بله، حذف این مافیاها ارزشمند است، اما آیا به این قیمت است که این مافیا را ما باید حل بدهیم درون مدارس؟ قانونی که این ها نوشتند و با گردن کلفتی مقابل مجلس هم ایستادند و این قانون را اجرایی کردند که ما هم به دلایلی زورمان نرسید، این قانون، آن مافیا را دارد سرایت می دهد به آموزش و پرورش و سه سال استرس را روی بچه های مردم می گذارد و بین خانواده ها یک مسابقه ای راه افتاده و خواهد افتاد برای فرستادن بچه ها به مدرسه های غیرانتفاعی؛ خانواده هایی که نان ندارند، خانواده هایی که به نان شب محتاج هستند، مجبورند برای این که بچه شان قبول شود در دانشگاه خوب، می فرستند غیرانتفاعی.»

این نماینده مجلس ادامه داد: «خیلی راحت بخواهم بگویم، چون من این قانون را توضیح خیلی دادم، بدعتی که این ها کردند در قانون گذاری، 10 سال دیگر جامعه ایران یک چیزی مثل جامعه ایالات متحده آمریکا طبقاتی خواهد شد و این طبقاتی شدن هم از رهگذر آموزش و کنکور است، یعنی بچه پولدارها می روند دانشگاه تهران.»

233233

با قانون جدید کنکور فقط بچه پولدارها می توانند به دانشگاه بروند

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "با قانون جدید کنکور فقط بچه پولدارها می توانند به دانشگاه بروند" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "با قانون جدید کنکور فقط بچه پولدارها می توانند به دانشگاه بروند"، کلیک کنید.