برکناری علی خطیر خبر خوبی بود!

ایمان گودرزی؛ متزلزل بودن جایگاه مدیر عامل در استقلال چیز جدیدی نیست. با واگذاری آبی ها به هلدینگ خلیج فارس پس از تغییر اسم، بار دیگر شاهد برکناری مدیرعامل در این تیم بودیم. علی خطیر پس از بازی استقلال تراکتور از این سمت برکنار شد و استقلالی ها بار دیگر با بلاتکلیفی در مدیریت به سر می برند.

به همین بهانه با یکی از پیشکسوتان این تیم هم کلام شدیم تا ارزیابی او را در مورد شرایط تیم و مدیریت باشگاه مطلع شویم. در ادامه متن کامل گفت و گوی فطر نیوز با محمد نوری را می خوانیم؛

*پس از واگذاری استقلال به هلدینگ خلیج فارس شاهد برکناری علی خطیر از سمتش بودیم، نظر شما در این مورد چیست؟

از نظر من هم واگذاری و هم برکناری خطیر خبر بسیار خوبی برای استقلال بود. آمدن هولدینگ خلیج فارس را به فال نیک می گیریم. استقلال مشکل مالی داشت و حالا می شنویم که مالک جدید بخشی از قرارداد بازیکنان را پرداخت کرده که خبر بسیار خوبی است. امیدوارم تداوم داشته باشد و این واگذاری ها فقط برای دریافت مجوز حرفه ای و فرمالیته نباشد. زمان همه چیز را ثابت خواهد کرد، با توجه به پیشرفتی که در تیم های آسیایی به خصوص عربستان شاهد هستیم مالکان جدید استقلال باید یک تیم قدرتمند بسازند تا بتوانند بار دیگر این تیم را به جایگاه اصلی اش در آسیا و ایران برسانند.

*برکناری خطیر کار درستی بود؟

بله باید زودتر هم انجام می شد، کار مثبتی در باشگاه انجام نداده بود، تعامل نداشت و اختلاف و حاشیه زیادی برای تیم درست کرده بود. به نظر من این اتفاق باید زودتر رخ می داد. امیدوارم مدیر بعدی که روی کار می آید هم ورزشی و هم قدرتمند باشد و از همه مهم تر با کادر فنی تعامل کند، سال هاست که ما با مشکل مدیریتی روبرو هستیم و ان شاالله این بار با مدیریتی قوی مشکل برطرف شود.

برکناری علی خطیر خبر خوبی بود!

*شایعاتی در مورد بازگشت آجرلو به گوش می رسد

آجورلو امتحانش را پس داده است. درسته که تیم را قهرمان کرد اما می بینیم که از نظر مالی چه مشکلاتی را برای استقلال به وجود آورد که هنوز هم کسی پاسخگوی آن نیست. نباید به عقب برگردیم. باید مدیری را به تیم بیاوریم که انگیزه داشته باشد و چنین کارنامه مشکل داری نداشته باشد. فردی که هوادار ذهنیت خوبی راجع به او داشته باشد و بدون هیچ شبهه ای با عشق برای تیمش تلاش کند. به نظر من آقای شهریاری باید از پیشکسوتان تیم مشورت بگیرد و با ایجاد یک هییت مدیره قدرتمند بعد از 5 بازی باقیمانده تیم در لیگ مدیرعامل جدید را انتخاب کنند.

*عملکرد نکونام در استقلال را تا اینجای فصل چطور ارزیابی می کنید؟

تیم جواد تا اینجای فصل کار بزرگی انجام داده است. دیدیم که در ابتدای فصل بازیکنان مد نظر جواد جذب نشد و مصدومیت های زیادی گریبان گیر تیم شد. در بازی با تراکتور دیدیم که نیمکت تیم خالی بود و در عوض تیم مقابل در هر پست چند بازیکن داشت. این تیم که با این شرایط در صدر جدول است لیاقت قهرمانی دارد. با تمام اتفاقاتی که ممکن است برای تیم در بازی های باقیمانده بیوفتد امیدواریم که این اتفاق رخ دهد و استقلال قهرمان شود. این بازیکنان جای تقدیر دارند، نه 20 بلکه باید به این بازیکنان نمره 1000 داد چه قهرمان شوند چه نشوند.

*توصیه خاصی برای نکونام دارید؟

من از اول از نکونام حمایت کردم و تا اینجا نیز نتیجه خوبی گرفته است. خوب می دانم که او همیشه 4،5 ساعت زود به تمرین می رود و خیلی به تیمش اهمیت می دهد. تنها نصیحت من به جواد این است که مراقب اطرافیانش باشد. در تمرین پریروز دیدم که افرادی که قبلا مخالف او بودند هم حضور داشتند. نمی شود که شما یک روز مخالف باشی یک روز موافق، اگر با کسی یا علی می گویید باید تا آخر با او بروید. حالا دیدیم که افرادی که قبلا مخالف جواد بودند حالا در تمرین تیم حضور داشتند. از من به جواد نصیحت مراقب اطرافیانت باشدخیلی ها هنوز راه خطیر را می روند و نمی خواهند تیم قهرمان شود. نکونام باید حواسش به حاشیه های اطراف تیم باشد آن را جمع کند و باز هم می گویم خیلی مراقب اطرافیانت باش.

257 251

برکناری علی خطیر خبر خوبی بود!

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "برکناری علی خطیر خبر خوبی بود!" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "برکناری علی خطیر خبر خوبی بود!"، کلیک کنید.