برگزاری جشن های «خیلی دخترونه» در فرهنگسراهای پایتخت

برگزاری جشن های «خیلی دخترونه» در فرهنگسراهای پایتخت

سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران به مناسب آغاز دهه کرامت و گرامیداشت میلاد حضرت معصومه (س)، جشن های «خیلی دخترونه» را در فرهنگسراهای شهر تهران برگزار می کند.

به گزارش فطر نیوز، سازمان فرهنگی و هنری شهرداری تهران اعلام کرد که دومین جشن بزرگ «خیلی دخترونه» با هدف تکریم دختران نوجوان و تشکیل باشگاه دختران همزمان با میلاد حضرت معصومه (س) در سطح مناطق 22 گانه شهر تهران برگزار می شود.

«خیلی دخترونه» با بهره مندی از ظرفیت مخاطبان نوجوان دختر فرهنگسراها طراحی شده است و برنامه های این جشن توسط خود دختران اعضای «بچه های فرهنگسرا» طراحی و با راهبری محتوایی و حمایت فرهنگسراها اجرا شود.

دختران نوجوان عضو همه حلقه های هویتی از جمله «بچه های فرهنگسرا»، «بچه های رستا»، «بچه کتابخون ها» و «بچه های ایران آینده » میهمانان این جشن هستند.

دعوت از خادمان بارگاه امام رضا(علیه السلام) با پرچم متبرک رضوی، اعطای حکم کارگروه مشورتی دختران «حلقه بچه های فرهنگسرا»، اعضای فعال دبیرخانه و تیم اجرایی برنامه های فرهنگی و رسمیت بخشیدن به حلقه مذکور، در بخشی از برنامه انجام می شود.اجرای جلسات مستمر مشورتی با اعضای کارگروه، بهره مندی از پیشنهادات و زاویه دید خلاقانه آنها در طراحی و اجرای برنامه های فرهنگی، سپردن مسیولیت های اجرایی به اعضای کارگروه به منظور کشف توانمندی های آنان و… از جمله تعاملات پیش روی ارکان فرهنگسرا با اعضای کارگروه مذکور خواهد بود.

جشن های «خیلی دخترونه» 20 و 21 اردیبهشت ماه مصادف با روز ولادت حضرت معصومه (س) و آغاز دهه کرامت، در تمامی فرهنگسراهای مناطق 22 گانه شهر تهران میزبان دختران نوجوان است.

پایان خبر فطر نیوز

برگزاری جشن های «خیلی دخترونه» در فرهنگسراهای پایتخت

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "برگزاری جشن های «خیلی دخترونه» در فرهنگسراهای پایتخت" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "برگزاری جشن های «خیلی دخترونه» در فرهنگسراهای پایتخت"، کلیک کنید.