بهترین سریال های عاشقانه کره ای با حال و هوای «فانتزی»

بهترین سریال های عاشقانه کره ای با حال و هوای «فانتزی»

آفتاب نیوز :

یکی از ویژگی های مشهور و محبوب سریال های کره ای درآمیختن ژانر های مختلف با یکدیگر است؛ در دنیای این سریال ها اصلا نباید تعجب کنید اگر وسط یک داستان تاریخیِ عاشقانۀ کمدی، ناگهان یک سفر در زمان هم رخ بدهد و کل ماجرا را عجیب و غریب تر و پیچیده تر کند.

جنبۀ «فانتزی» که در بسیاری از سریال های کره ای می توان آن را یافت، یک ویژگی جذاب و مفرح این سریال هاست که علاوه بر ایجاد پیچش های داستانی غیرمنتظره، تخیل مخاطب را هم به خوبی با خودش درگیر می کند.

در اینجا فهرستی از بهترین سریال های عاشقانۀ کره ای را خواهید دید که یک جنبۀ قوی و جذاب فانتزی هم در آن ها وجود دارد.

1. مقدر شده با تو

این سریال دربارۀ ارتباط عجیبی است که بین لی هونگجو و جانگ شینیو شکل می گیرد؛ هونگجو یک کارمند دولتی است که توسط همکارانش نادیده گرفته می شود و شینیو یک وکیل شایسته با روحیه ای سرد است که مشاور حقوقی شهرداری می شود. شینیو تحت تاثیر نفرینی قرار گرفته که قرن ها خانواده اش را آزار داده است. در نهایت دست سرنوشت این دو نفر را در کنار هم قرار می دهد و زندگی آن ها را به شکل خاصی به هم گره می زند.

2. در نوزدهمین زندگی ام می بینمت

این سریال داستان عاشقانه زنی را دنبال می کند که هزار سال است در بدن های مختلف زندگی کرده و همۀ زندگی های قبلی اش را به یاد دارد؛ بعد از پایان تلخ هیجدهمین زندگی، او در نوزدهمین زندگی اش تصمیم می گیرد دوباره به سراغ عشق زندگی هیجدهمش برود!

3. کیمیای روح

«کیمیای روح» در کشوری بزرگ می گذرد که هیچ نشانی از آن در هیچ کتاب تاریخ یا نقشه ای وجود ندارد. این درام عاشقانه و فانتزی درباره جادوگران جوانی است که به دنبال غلبه بر سرنوشت خود هستند.

4. گابلین

این سریال داستان ارتباطی است بین یک جن یا گابلین که برای پایان دادن به زندگی جاودانه اش به یک همسر انسان نیاز دارد و یک فرشتۀ مرگ که نمی تواند گذشتۀ خود را به یاد بیاورد. در این میان بالاخره سر و کلۀ دختری پیدا می شود که ظاهرا همان همسر مورد انتظار جن است.

5. هتل دل لونا

هتل دل لونا یک هتل در مرکز شهر سیول است. این هتل از بیرون قدیمی و رنگ و رو رفته به نظر می رسد، اما در واقع مکانی شیک برای ارواح سرگردان است. آن ها تنها کسانی هستند که این مکان را شگفت انگیز می بینند.

6. دبلیو

یک دکتر از دنیای واقعی وارد یک وبتون موفق به اسم «W» می شود و با شخصیت اصلی این وبتون روبرو می شود؛ این مواجهه منجر به اتفاقات مختلفی می شود.

7. پادشاه: حکمران ابدی

این درام عاشقانۀ فانتزی داستان همکاری و ارتباط بین لی گون، امپراتور کره و جونگ ته ایول کارآگاهی از جمهوری کره است؛ دو نفر در دو دنیای موازی که هر دو همزمان در سرزمین کره قرار دارند.

8. تو فوق العاده ای

داستان دختری را روایت می کند که موضوع عجیبی را دربارۀ هویت خودش متوجه می شود. او می فهمد که در واقع شخصیتی فرعی در یک مانگای عاشقانه به نام «راز» است. از اینجا به بعد او سعی می کند داستان مانگا را برای رسیدن به هدف عاشقانۀ خودش تغییر بدهد.

بهترین سریال های عاشقانه کره ای با حال و هوای «فانتزی»

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "بهترین سریال های عاشقانه کره ای با حال و هوای «فانتزی»" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "بهترین سریال های عاشقانه کره ای با حال و هوای «فانتزی»"، کلیک کنید.