بهره برداری از 11 طرح کلان در بخش نفت و گاز در سیستان و بلوچستان و انتقال فرآورده های نفتی در 5 استان

با حضور مخبر صورت گرفت؛

بهره برداری از 11 طرح کلان در بخش نفت و گاز در سیستان و بلوچستان و انتقال فرآورده های نفتی در 5 استان

با حضور سرپرست ریاست جمهوری از 3 طرح کلان دولت مردمی در بخش نفت و گاز در سیستان و بلوچستان و 8 طرح کیفی سازی و انتقال فرآورده های نفتی در 5 استان کشور به ارزش 1.5 میلیارد دلار بهره برداری شد.

به گزارش گروه سیاست خبرگزاری علم و فناوری فطر نیوز، محمد مخبر صبح امروز پنج شنبه طی مراسمی به صورت ویدیو کنفرانسی از 3 طرح کلان دولت مردمی در بخش نفت و گاز در استان سیستان و بلوچستان و همچنین 8 طرح کیفی سازی و انتقال فرآورده های نفتی در 5 استان کشور به ارزش 1.5 میلیارد دلار بهره برداری کرد.

طرح گازرسانی به 9 شهر و 30 روستا با هدف تامین انرژی پایدار برای توسعه صنایع و واحد های تولیدی، مهاجرت معکوس به روستا ها و کاهش آلودگی های زیست محیطی، طرح خط انتقال گاز ایرانشهر – چابهار به طول 290 کیلومتر با هدف تامین گاز شهر و نیروگاه چابهار و کنارک، مجتمع پتروشیمی مکران، صنایع مستقر در منطقه، رفع محرومیت از استان سیستان و بلوچستان و ایجاد رونق اقتصادی و اشتغال زایی و همچنین طرح خط انتقال گاز سربیشه – دشتک – نهبندان به طول 80 کیلومتر با هدف تکمیل رینگ سیستم تامین گاز محور شرق و تامین گاز شبکه شرق و شمال غرب کشور، 3 طرح کلان دولت مردمی در بخش نفت و گاز در استان سیستان و بلوچستان بود که در این مراسم با حضور مخبر به بهره برداری رسیدند.

همچنین ایستگاه تقویت فشار گاز پل کله در استان اصفهان، ایستگاه تقویت فشار گاز خورموج در استان بوشهر، ایستگاه تقویت فشار گاز نورآباد در استان فارس، ایستگاه تقویت فشار گاز دورآهان در استان کهگیلویه و بویراحمد و ایستگاه تقویت فشار گاز آرادان در استان سمنان از دیگر طرح های دولت مردمی در بخش نفت و گاز در دیگر استان ها با هدف افزایش ظرفیت انتقال گاز کشور و پایداری شبکه انتقال گاز در کشور بود که با حضور سرپرست ریاست جمهوری به صورت رسمی افتتاح و به بهره برداری رسیدند.

بهره برداری از 11 طرح کلان در بخش نفت و گاز در سیستان و بلوچستان و انتقال فرآورده های نفتی در 5 استان

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "بهره برداری از 11 طرح کلان در بخش نفت و گاز در سیستان و بلوچستان و انتقال فرآورده های نفتی در 5 استان" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "بهره برداری از 11 طرح کلان در بخش نفت و گاز در سیستان و بلوچستان و انتقال فرآورده های نفتی در 5 استان"، کلیک کنید.