بوکس گزینشی المپیک| برتری شه بخش در گام نخست

بوکس گزینشی المپیک| برتری شه بخش در گام نخست

بوکسور مطرح کشورمان، کار خود را در رقابت های گزینشی المپیک با پیروزی آغاز کرد.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری فطر نیوز،  آخرین مرحله رقابت های بوکس گزینشی المپیک پاریس از امروز جمعه (چهارم خردادماه) با حضور بیش از 600 بوکسور در دو بخش زنان و مردان به میزبانی تایلند و در بانکوک آغاز شد. تیم ملی کشورمان نیز با هفت بوکسور در این رویداد حضور دارد.

تیم ایران در روز نخست این پیکارها، تنها یک نماینده داشت و دانیال شه بخش به مصاف حریف خود رفت.

در وزن 57 کیلوگرم که 63 بوکسور ثبت نام کرده اند، دانیال شه بخش بوکسور باتجربه و پرافتخار کشورمان با احمد الکوم از لیبی رقابت کرد و با ارایه مبارزه ای تماشایی به برتری دست یافت و گام نخست را محکم برداشت. دانیال در دور بعدی به مصاف برنده مبارزه، آدرین کاراسکو از بولیوی و انخ آمر خارکو از مغولستان خواهد رفت.

فردا شنبه، تیم ایران یک نماینده دارد. بر این اساس، در وزن 80 کیلوگرم که 56 بوکسور حضور دارند، میثم قشلاقی با کیم جین از کره جنوبی بازی دارد و در صورت برتری، با برنده عربستان و دانمارک رقابت می کند.

مهدی پرویزی، علی حبیبی نژاد، کسری طهماسبی، علی فتحی و روزبه صفری، سایر نفرات تیم ایران در مسابقات گزینشی المپیک هستند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "بوکس گزینشی المپیک| برتری شه بخش در گام نخست" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "بوکس گزینشی المپیک| برتری شه بخش در گام نخست"، کلیک کنید.