بیانیه احساسی پرسپولیس بعد از گرفتن صدر جدول

بیانیه احساسی پرسپولیس بعد از گرفتن صدر جدول

آفتاب نیوز :

سایت رسمی باشگاه پرسپولیس نوشت: همواره گفته اند شادی و غم در فوتبال فاصله ای به باریکی یک مو دارند. فوتبال خود زندگی است. همان قدر پر از عشق، شادی، غم، فرصت و تهدید و همه آن چیزهای که ممکن است در یک زندگی 90 ساله پشت سر بگذاریم و در 90 دقیقه اتفاق می افتد.

همه با هم شب عجیبی را پشت سر گذاشتیم. تا مرز سکته رفتیم که ارزش زندگی و با هم بودن را بیشتر بدانیم. به راستی ما بدون هم چه خواهیم بود؟ تعارف را کنار بگذاریم. بعضی از ما در میانه راه شب هیجان برانگیز و فراموش نشدنی که گذشت، کم آوردیم. خواستیم خودمان را کنار بکشیم. کاسه و کوزه را سر هم قطاران بشکنیم. آری ما همه در یک قطار به سوی یک مقصد حرکت می کنیم. فرقی نمی کند کجای این قطار نشسته باشیم. در این بین بعضی هم جانانه تا پای جان پای همه چیز ماندند. پای تلخی و سختی و کابوسش هم ماندند. زندگی همین است و فوتبال و دنیای هواداری هم غیر از این نیست. در نهایت این شب زیبا به همه ما تعلق گرفت تا با آن عشق کنیم و بابتش به دیگران فخر بفروشیم، حالا هر طور که بودیم.

بازیکنان پرسپولیس به معنای واقعی نشان دادند، نسلی خاص و شایسته بهترین ها هستند. نسلی که افتخار آفرینان گذشته باشگاه می توانند به آنها افتخار کنند. فقط باید یادمان باشد این زندگی، این فوتبال و این تیم می تواند سرشار از لحظات سخت و دشوار هم باشد که مهم است در آن زمان ها قوی و بزرگ باشیم و مثل کوه پشت یکدیگر.

آخرین خبر برای تو هوادار عزیز این است. شادی کن و از این لحظات لذت ببر ولی جشن برای ما تمام شد وقتی شب از نیمه گذشت. حالا روز دیگر رسیده است. نخستین روز از روزهای آماده سازی برای مسابقه بعد. تو هم خودت را آماده کن. روی شما حساب کرده ایم. هر جا که می توانید باشید. چه در ورزشگاه و چه گوشه گوشه این سرزمین یا فضای مجازی. فراموش نکن سخنی درباره پرسپولیس نمی گویی مگر این که تاثیری روی تیمت بگذارد حتی اگر یک گپ دو نفره باشد. می چرخد و می چرخد و یک جایی به پرسپولیست می رسد.

جشن تمام شد و شیپور آماده باش در دقیقه یک بامداد برای ما به صدا درآمد. صدای طبل جنگ از دور دست می آید. هم از پس و هم از پیش. سلاح های نامتعارف را به سوی مان شلیک کرده اند، ولی با شما آماده ایم.

در همین شبی که گذشت، تحرکاتی دیده شد که ما را غافلگیر نکرد. نه فقط ما را که هیچ کس را غافلگیر نکرد. غیر از این اتفاق می افتاد، جای تعجب بود. به خوبی مشخص است که می خواهند چه کنند. هجمه ای همه جانبه از فضای مجازی تا مسوولین برای فشار بر ارکان ورزش و فوتبال!

به دنبال آن هستند که با استفاده از شرایط خاص پیش آمده، مسوول و غیر مسوول را با موج رسانه ای و مجازی وادار و مجاب به اعمال نظر و فشار بر ارکان فوتبال کنند تا شاید آب رفته را از مسیری غیر از رقابت عادلانه و شرافتمندانه به جوی بازگردانند. البته بی شک این را هم همه می دانند ولی تو هوشیار باش.

بیانیه احساسی پرسپولیس بعد از گرفتن صدر جدول

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "بیانیه احساسی پرسپولیس بعد از گرفتن صدر جدول" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "بیانیه احساسی پرسپولیس بعد از گرفتن صدر جدول"، کلیک کنید.