بیانیه تند استقلال پس از گل مشکوک پرسپولیس

بیانیه تند استقلال پس از گل مشکوک پرسپولیس

به گزارش خبرگزاری فطر نیوز، کانال رسمی باشگاه استقلال نوشت: باشگاه استقلال به گواه آرشیو رسانه رسمی خود از ابتدای فصل تلاش کرده تن به جنجال های مرسوم فوتبال ندهد و حتی به قیمت تحمل طعنه و کنایه خودی ها و غیر خودی ها، تا سرحد امکان از انتشار بیانیه خودداری کرده است.

آنگونه که پایگاه اطلاع رسانی باشگاه استقلال روایت کرده است، حتی در روزهایی که رقبا بین دو نیمه دست به انتشار بیانیه ای عجیب می زدند و یا بعد از کسب برد با گل مشکوک، به بهانه یک خطای پشت محوطه جریمه، بیانیه می دادند تا داور بازی بعدی را تحت فشار بگذارند، باشگاه استقلال تمرکز خود را روی رقابت داخل میدان گذاشته بود و تلاش
می کرد حامی داوران باشد.

چه پنالتی ها که به اشتباه علیه استقلال اعلام شد، چه پنالتی های استقلال که سوخت، چه گل آفساید مردودی که خوردیم و چه گل سالمی که به اشتباه آفساید گرفته شد و نمونه آخرش هم همان گل سالم هفته گذشته استقلال که عبور توپ از خط دروازه را همه دیدند غیر از داور و کمک داور و دو امتیاز تیم به راحتی هدر رفت!

اما از این سلسله اشتباهات عجیب تر، اتفاق هایی است که در بازی های تیم رقیب رخ می دهد؛ اشتباه داوری جزیی از فوتبال است اما نه این که اشتباهات همیشه به نفع یک تیم و به ضرر رقبای آن تیم باشد.

به گل آفساید رقیب در بازی امشب و پنالتی سوخته حریفش در همین بازی نگاه کنید؛ چگونه به هواداران خود بگوییم اینها جزیی از فوتبال است؟

جواب ابهام های نقش بسته در ذهن هواداران عزیز خود را چه بدهیم؟
هوادارانی که خسته از تکرار سلسله اشتباهات به نفع رقیب، کارد به استخوان شان رسیده است…

از روسای محترم فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ تمنا داریم در این هفته های پایانی با نظارت جدی روی اتفاق هایی که دیگر نمی توان نام اشتباه روی آن گذاشت، از تخریب جایگاه عدالت در فوتبال ایران چلوگیری کنند وگرنه با ادامه این روند، شاید بهتر باشد لیگ برتر را همین جا تمام شده بدانیم و به این رقابت بی فایده تن ندهیم.

روزی که مدیرعامل باشگاه استقلال در یک برنامه تلویزیونی به صراحت گفت متاسفانه بیش از 70 درصد داوران ما به یک رنگ خاص تعلق خاطر دارند، برخی عامدانه این هشدار را نادیده گرفته و به حرف علی خطیر برچسب کری خوانی زدند اما امروز می بینیم اغلب اشتباهات داوری به نفع همین رنگ خاص و در بازی های همین تیم خاص علیه رقبایش رقم می خورد.

از کنار این اشتباهات داوری نباید بی تفاوت گذشت چرا که همین اشتباهات باعث شده در حال حاضر فاصله تیم دوم جدول با استقلال صدرنشین تنها یک امتیاز باشد، در حالی که اگر امتیازهای اهدایی ناشی از اشتباهات داوری از اندوخته این تیم کسر شود، فاصله امتیازی دو تیم در صدر جدول، دو رقمی خواهد شد.
همانگونه که در فصول قبل، یک تیم به لطف همین اشتباهات در ظاهر پراکنده، پنج سال متوالی در پایان فصل با یکی دو اختلاف امتیاز قهرمان شد و امروز کسی آن اشتباهات مشکوک را به خاطر نمی آورد.

از روسای محترم فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ تقاضا داریم صدای اعتراض هواداران استقلال را بشنوند و مانع تکرار این اشتباهات و اتفاقات در هفته های پایانی لیگ برتر شوند.

آنچه استقلال می خواهد تنها و تنها عدالت است و بس.

258219

بیانیه تند استقلال پس از گل مشکوک پرسپولیس

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "بیانیه تند استقلال پس از گل مشکوک پرسپولیس" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "بیانیه تند استقلال پس از گل مشکوک پرسپولیس"، کلیک کنید.