تاج: شهید رییسی توجه خاصی به فوتبال داشت

تاج: شهید رییسی توجه خاصی به فوتبال داشت

به گزارش خبرگزاری فطر نیوز؛ مهدی تاج در خصوص شهادت آیت الله سید ابراهیم رییسی گفت: شهادت ریاست محترم جمهور را به همه مردم شهیدپرور ایران به خصوص جامعه فوتبال تسلیت می گویم. آقای رییسی هر سال چندین نوبت با اهالی فوتبال ملاقات می کردند و در ملاقات با مجموعه مسیولان فوتبال توصیه هایی به خصوص در امر جوانان و رسیدگی به مناطق محروم در این رشته داشتند.

وی ادامه داد: آخرین باری که با آقای رییسی ملاقات داشتیم، چند روز قبل بود. ایشان تیم ملی فوتبال ساحلی را برای کسب رتبه سوم جهان مورد تفقد قرار دادند و هدایا و لوح تبریکی را به تیم فوتبال ساحلی تقدیم کردند. برای فوتبال، فوتسال، فوتبال ساحلی و بانوان نیز امسال پیام هایی را از ایشان دریافت کردیم و مشخص بود با توجه به گستردگی حوزه فوتبال، آقای رییسی عنایت خاصی به این رشته داشتند.

رییس فدراسیون فوتبال اظهار داشت: شهید امیرعبداللهیان نیز مکرر با مجموعه فوتبال جلساتی داشتند. هر اعزامی داشتیم به شکلی به استحضار ایشان می رساندیم و او هم به همه سفارت خانه ها توصیه می کرد که به ما کمک کنند. برای موضوع VAR که خیلی ارتباطی به وزیر خارجه نداشت، به رییس کل بانک مرکزی زنگ زدند و درخواست داشتند تا کمال همکاری را با ما داشته باشند، چون معتقد بودند موضوع مهمی برای کشور است. آخرین بار هم برای سفر به تایلند با آقای امیرعبداللهیان صحبت کردیم. او به نماینده ایران در تایلند سفارش کرد کمال همکاری را با تیم ما داشته باشند.

تاج گفت: در زمان تصدی مالک رحمتی (استاندار شهید آذربایجان شرقی) در سازمان خصوصی سازی جلسات بسیار خوبی با او برای واگذاری استقلال و پرسپولیس داشتیم. در آن دوره اتفاقات خوبی افتاد و زمینه واگذاری استقلال و پرسپولیس هم از همان زمان فراهم شد.

رییس فدراسیون فوتبال گفت: چند وقت قبل هم با آیت الله آل هاشم جلسه ای در تبریز درمورد موانع برگزاری بازی های فوتبال در تبریز داشتیم و ایشان دستور دادند زیرساخت های ورزشگاه یادگار امام را تقویت کنیم تا همه افراد بتوانند تماشاگر بازی ها در این استادیوم باشند. او علاقه خاصی به حوزه فوتبال و فوتسال داشت.

258 258

تاج: شهید رییسی توجه خاصی به فوتبال داشت

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "تاج: شهید رییسی توجه خاصی به فوتبال داشت" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "تاج: شهید رییسی توجه خاصی به فوتبال داشت"، کلیک کنید.