تتلو در زندان قرآن می خواند، روزه می گیرد و تلویزیون می بیند

تتلو در زندان قرآن می خواند، روزه می گیرد و تلویزیون می بیند

به گزارش خبرگزاری فطر نیوز، محاکمه تتلو که از اسفند سال گذشته به اتهام تشویق نسل جوان به فساد و فحشا و فراهم کردن شرایط آن، فعالیت تبلیغی علیه نظام، دایر کردن سایت شرط بندی برای قمار و تشویق دیگران به آن، انتشار محتویات مستهجن در قالب تولید کلیپ و آهنگ، تحریک و دعوت از مخاطبان به ارتکاب جرایم منافی عفت، مصرف موادمخدر، اجتماع و تبانی علیه امنیت کشور با توصیه به هواداران و فعالیت آموزشی و تبلیغی مغایر شرع اسلام در شعبه 26 دادگاه انقلاب تهران آغاز شده بود، دوشنبه گذشته و با برگزاری سومین جلسه پایان یافت.

به گزارش همشهری، در ابتدای این جلسه قاضی حجت الاسلام والمسلمین افشاری اتهامات متهم را بار دیگر به او تفهیم کرد و از او خواست آخرین دفاعیات خود را بیان کند.

الهام رحیمی فرد، وکیل مدافع تتلو از روند محاکمه و رسیدگی به این پرونده می گوید.

با توجه به ملاقات ها و گفتگوهایی که با موکل تان داشتید، او را چطور ارزیابی می کنید؟

خب، من قبل از اینکه به عنوان وکیل مدافع متهم انتخاب شوم، هیچ شناختی از او نداشتم؛ به همین دلیل نمی توانم در این باره قضاوتی داشته باشم، اما در این مدت متوجه شدم که موکلم فردی بسیار آرام و البته با روحیه ای حساس و لطیف است.
در زندان به چه کارهایی مشغول است؟

او سعی می کند بیشتر اوقاتش را در زندان به خواندن قرآن و نهج البلاغه، تماشای تلویزیون و کارهای هنری خودش ازجمله نوشتن شعر و موسیقی بپردازد.

اشاره کردید که او در زندان تلویزیون تماشا می کند. بیشتر پای چه برنامه هایی می نشیند؟

موکلم به گفته خودش تمام ماه رمضان را روزه گرفت. او علاقه زیادی به برنامه محفل که در شب های ماه رمضان پخش می شد، داشت و پای این برنامه می نشست. البته سریال های دیگری هم تماشا می کند که حتی به برخی از آن ها نقد هم دارد. او به مناسبت 13 رجب، سالروز تولد امیرالمومنین (ع) هم شعری سروده و قصد دارد درصورت آزادی آن را اجرا کند.

245245

تتلو در زندان قرآن می خواند، روزه می گیرد و تلویزیون می بیند

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "تتلو در زندان قرآن می خواند، روزه می گیرد و تلویزیون می بیند" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "تتلو در زندان قرآن می خواند، روزه می گیرد و تلویزیون می بیند"، کلیک کنید.