تخفیف 2میلیاردی یک خودروی آمریکایی/ عکس

به گزارش خبرگزاری فطر نیوز، تخفیف چشمگیر لوسید (Lucid Motors) تا پایان ماه آوریل برقرار بوده و از تریمی به تریمی دیگر میزان آن متفاوت است. با احتساب تخفیف، مدل پایه از لوسید Air را حالا می توان با پرداخت 60 هزار دلار خریداری کرد.

براساس گزارش آخرین خودرو، در کنار تخفیف قابل ملاحظه، استارتاپ کالیفرنیایی لوسید تسهیلات ویژه به خریداران سدان Air اعطلا می کند. تمامی تریم های مختلف این خودرو مشمول تخفیف 5 هزار دلاری خرید در محل می شوند. علاوه بر این، ساکنین لس آنجلس در صورت انتخاب تریم گرند تورینگ، دو وام 15,000 و 9,650 دلاری دریافت کنند. در مدل پایه Pure میزان وام ها به 12,500 و 2,900 دلار کاهش می یابد.

تخفیف 2میلیاردی یک خودروی آمریکایی/ عکس

لوسید تنها شرکتی نیست که تخفیف های چشمگیر برای محصولات خود ارایه می کند. این جنگ قیمتی و تخفیف های هنگفتی که شرکت های مختلف در نظر می گیرند، علامتی از افزایش رقابت و افتادن مدل های برقی در سراشیب قیمتی است؛ امری که با ورود هر چه بیشتر خودروهای برقی به بازار اجتناب ناپذیر خواهد بود.

تخفیف 2میلیاردی یک خودروی آمریکایی/ عکس

بد نیست به این موضوع اشاره کنیم که تخفیف لوسید مشمول مدل های خوابیده در پارکینگ هاست. در نتیجه مشتریان امکان شخصی سازی سفارشات خود را نخواهند داشت و باید مدل ها را با همان مشخصات موجود تحویل بگیرند. همچنین در صورت نیاز خریداران باید سامانه کمک راننده DreamDrive Pro و پکیج Surreal Sound Pro را جداگانه سفارش دهند.

لوسید Air حتی در تریم پایه Pure از مشخصات جذابی برخوردار است. این سدان لوکس برقی، در ارزان ترین نسخه شتابی برابر با 4.5 ثانیه دارد و با شارژ کامل باتری می تواند تا 650 کیلومتر مسافت را پشت سر بگذارد. کابین جادار و با کیفیت، بهره مندی از آخرین تکنولوژی ها و طراحی ظاهری جذاب و مدرن از نقاط قوت این سدان آمریکایی هستند.

227227

تخفیف 2میلیاردی یک خودروی آمریکایی/ عکس

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "تخفیف 2میلیاردی یک خودروی آمریکایی/ عکس" هستید؟ با کلیک بر روی اقتصادی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "تخفیف 2میلیاردی یک خودروی آمریکایی/ عکس"، کلیک کنید.