ترابی: منتظر لغزش استقلال هستیم/ باشگاه هیچ صحبتی درباره تمدید قرارداد نکرده است+ فیلم

ترابی: منتظر لغزش استقلال هستیم باشگاه هیچ صحبتی درباره تمدید قرارداد نکرده است+ فیلم

وینگر تیم پرسپولیس گفت: همه چیز دست استقلال است چون یک امتیاز بیشتر دارد.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری علم و فناوری فطر نیوز، مهدی ترابی پس از برتری یک بر صفر پرسپولیس مقابل ملوان اظهار کرد: به هواداران تبریک می گویم چون بازی سختی را بردیم. خوشحالم که سربلند از زمین خارج شدیم.

وی در خصوص شرایط پرسپولیس در کورس قهرمانی گفت: ما که تلاش می کنیم تا همه بازی ها را ببریم ولی خوب همه چیز دست استقلال است چون یک امتیاز بیشتر دارد. باید منتظر لغزش آنها باشیم. تلاش مان را می کنیم که همه بازی ها را با سه امتیاز تمتم کنیم. بازی به بازی پیش می رویم و از حالا همه فکر ما بازی با صنعت نفت است.

وینگر پرسپولیس در مورد اینکه استقلالی ها گفته اند گل آفساید زده اید، تصریح کرد: ما کار خودمان را می کنیم و هیچ وقت درباره کسی صحیت نمی کنیم. بازی به بازی پیش می رویم و امیدوارم اتفاقات خوبی برای ما بیفتد. 

ترابی در خصوی تمدید قرارداد خود و اینکه گفته سال آخر حضورش در پرسپولیس است، گفت: شرایط هنوز تغییر نکرده، جلو برویم تا ببینیم چه اتفاقی می افتد. اولین قدم صحبت کردن است که هنوز صحبتی نشده است. با هیچ تیمی هم صحبت نکرده ام.

ترابی: منتظر لغزش استقلال هستیم/ باشگاه هیچ صحبتی درباره تمدید قرارداد نکرده است+ فیلم

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "ترابی: منتظر لغزش استقلال هستیم/ باشگاه هیچ صحبتی درباره تمدید قرارداد نکرده است+ فیلم" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "ترابی: منتظر لغزش استقلال هستیم/ باشگاه هیچ صحبتی درباره تمدید قرارداد نکرده است+ فیلم"، کلیک کنید.