ترامپ: رای دادگاه نیویورک علیه من از سوی عموم مردم پذیرفته نمی شود

ترامپ: رای دادگاه نیویورک علیه من از سوی عموم مردم پذیرفته نمی شود

به گزارش فطر نیوز، دونالد ترامپ گفت که پس از رای نهایی دادگاه در صورت مجرم شناخته شدن، زندانی شدن یا حبس خانگی را می پذیرد، اما پذیرش آن برای عموم مردم سخت خواهد بود.

نامزد جمهوری خواه ریاست جمهوری آمریکا در مصاحبه ای که روز یکشنبه پخش شد به فاکس نیوز گفت: «مطمین نیستم که مردم از این رای حمایت کنند. فکر می کنم قبول کردن آن برای عموم سخت باشد. می دانید، در یک نقطه خاص، یک نقطه شکست وجود دارد.»

به گزارش ایرنا به نقل از رویترز، ترامپ درباره اینکه فکر می کند در صورت رسیدن به این نقطه چه اتفاقی می افتد، توضیح بیشتری نداد.

لارا ترامپ، رییس کمیته ملی جمهوری آمریکا، در پاسخ به این سوال که در صورت زندانی شدن دونالد ترامپ، حامیان او چه باید بکنند، به سی ان ان گفت: «خب، آنها همان کاری را که از ابتدا انجام داده اند، انجام خواهند داد، یعنی آرام بمانند و در پای صندوق های رای، اعتراض کنند.»

دونالد ترامپ روز پنجشنبه به دلیل 34 فقره جعل سوابق تجاری برای پنهان کردن پرداخت پول به یک ستاره فیلم های مستهجن مجرم شناخته شد و او را به اولین رییس جمهور تاریخ آمریکا تبدیل کرد که در دادگاه آمریکایی تحت پیگرد جنایی قرار می گیرد.

طبق رای هیات منصفه 12 نفره بعد از شش هفته جلسات دادگاه این حکم از سوی دادستان ها علیه ترامپ اعلام شده است که او را به سازماندهی یک توطیه غیرقانونی برای تاثیرگذاری بر انتخابات ریاست جمهوری سال 2016 متهم کردند.

قرار است «جوان مرچان» پرونده ترامپ حکم نهایی را در تاریخ 11 جولای تنها چهار روز قبل از شروع کنوانسیون ملی حزب جمهوری خواهان اعلام کند.

طبق قوانین جزایی آمریکا جعل سوابق تجاری حداکثر چهار سال زندان دارد ولی به دلیل عدم سوءسابقه ترامپ هنوز میزان حکم قطعی نیست. گفته شده قاضی پرونده می تواند به جای زندان از حبس خانگی برای ترامپ استفاده کند. قاضی همچنین می تواند جریمه یا خدمات اجتماعی را اعمال کند.

ترامپ و تیمش به سرعت به نتیجه محاکمه واکنش نشان دادند. ترامپ در اولین سخنانش بعد از اعلام حکم گفت: من یک زندانی سیاسی هستم!

وی در راهروی بیرون از دادگاه در جمع خبرنگاران دادگاه را تقلبی خطاب کرد و گفت که حکم واقعی 5 نوامبر از سوی مردم صادر خواهد شد.

ترامپ مطمیناً به این حکم تجدید نظر خواهد کرد که ممکن است چندین ماه یا حتی سال ها طول بکشد. در همین حال، او در سه پرونده دیگر متهم به رفتار مجرمانه است: دو مورد به دلیل براندازی نتایج انتخابات 2020 و یکی به دلیل احتکار اسناد طبقه بندی شده پس از ترک کاخ سفید.

310310

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "ترامپ: رای دادگاه نیویورک علیه من از سوی عموم مردم پذیرفته نمی شود" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "ترامپ: رای دادگاه نیویورک علیه من از سوی عموم مردم پذیرفته نمی شود"، کلیک کنید.