تساوی دیدار تمام ایرانی در دور ششم شطرنج مسترز شارجه/ دانشور بالاتر از طباطبایی

تساوی دیدار تمام ایرانی در دور ششم شطرنج مسترز شارجه/ دانشور بالاتر از طباطبایی

در پایان دور ششم مسابقات شطرنج مسترز شارجه استاد بزرگ بردیا دانشور در رده دوم و بالاتر از سیدمحمد امین طباطبایی مرد شماره دو شطرنج ایران قرار گرفت. 

به گزارش فطر نیوز، در پایان دور ششم سوپر مسابقات شطرنج مسترز شارجه نمایندگان ایران به چهار تساوی و یک برد دست یافتند.

استاد بزرگ پرهام مقصودلو مرد شماره یک شطرنج ایران مقابل استاد بزرگی از یونان با ریتینگ 2616 به برتری رسید. او در پایان دور ششم همچنان در رده چهاردهم مسابقات قرار دارد.

استاد بزرگ محمد امین طباطبایی نیز مقابل استاد بزرگ اماراتی با ریتینگ 2629 به تساوی رسید. او که در پایان دور پنجم در رده دوم قرار داشت در پایان این دور در رده سوم ایستاد. 

استاد بزرگ بردیا دانشور مقابل استاد بزرگی از آمریکا با ریتینگ 2688 به تساوی رسید. او که در پایان دور پنجم در رده چهارم قرار داشت اکنون در رده دوم بالاتر از طباطبایی قرار گرفته است. 

پویا ایدنی و مهدی غلامی نیز در یک دیدار کاملا ایرانی مقابل یکدیگر به تساوی رسیدند. غلامی اکنون در رده پنجاه و دوم و ایدنی در رده شصت و چهارم قرار دارند.

 این مسابقات در 9 دور انجام خواهد شد. 

پایان خبر فطر نیوز

تساوی دیدار تمام ایرانی در دور ششم شطرنج مسترز شارجه/ دانشور بالاتر از طباطبایی

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "تساوی دیدار تمام ایرانی در دور ششم شطرنج مسترز شارجه/ دانشور بالاتر از طباطبایی" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "تساوی دیدار تمام ایرانی در دور ششم شطرنج مسترز شارجه/ دانشور بالاتر از طباطبایی"، کلیک کنید.