تسهیلات مناسب به بانوان فعال در حوزه صنایع دستی اختصاص می یابد

معاون رییس جمهور:

تسهیلات مناسب به بانوان فعال در حوزه صنایع دستی اختصاص می یابد

معاون امور بانوان و خانواده رییس جمهور گفت: با حمایت های این معاونت، تسهیلات مناسب به بانوان فعال در حوزه صنایع دستی اختصاص می یابد.

به گزارش گروه فرهنگ و جامعه خبرگزاری علم و فناوری فطر نیوز، انسیه خزعلی با اعلام این خبر اظهار کرد: در این معاونت موضوع مشاغل خانگی به صورت ویژه حمایت می شود که صنایع دستی نیز در این موضوع قرار می گیرد. ما سعی می کنیم حمایت هایی را از این افراد داشته باشیم.

معاون امور بانوان و خانواده رییس جمهور افزود: به همین منظور تسهیلاتی را به بانوان فعال در مشاغل خانگی و نیز حوزه صنایع دستی تخصیص داده ایم و از این طریق از این بانوان حمایت می کنیم.

او با اشاره به فعالیت بانوان در حوزه صنایع دستی اضافه کرد: بیش از 70 درصد فعالان در حوزه صنایع دستی بانوان هستند. در همین راستا و با هدف حمایت از بانوان، در هر استان بازارچه هایی را پیگیری می کنیم و اعتبارات آن را تخصیص می دهیم و از این طریق به دنبال حمایت از بانوان هستیم.

خزعلی خاطرنشان کرد: حمایت از بانوان سرپرست خانوار می تواند باعث توانمند شدن آنها و تقویت بنیان های خانواده شود و خوشبختانه رشته های صنایع دستی در این موضوع نقش مهمی را ایفا می کنند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "تسهیلات مناسب به بانوان فعال در حوزه صنایع دستی اختصاص می یابد" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "تسهیلات مناسب به بانوان فعال در حوزه صنایع دستی اختصاص می یابد"، کلیک کنید.