تشکیل کنسرسیوم رونق پایدار با حضور ۵ جامعه صنفی جزیره و مشارکت سازمان منطقه آزاد کیش

تشکیل کنسرسیوم رونق پایدار با حضور ۵ جامعه صنفی جزیره و مشارکت سازمان منطقه آزاد کیش

به گزارش خبرگزاری فطر نیوز از کیش، رحمان سادات نجفی مدیرعامل جامعه بازاریان و بازرگانان کیش درآیین گشایش جشنواره تابستانه کیش که در کشتی امیرکبیر برگزار شد از نقش محوری مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش در جهت تشکیل کنسرسیوم قدردانی کرد.

سادات نجفی خاطر نشان کرد: کنسرسیوم رونق پایدار کیش قرارداد و بستری است برای این که بتوانیم از درآمدهای صنوف، بخشی را به رونق و توسعه گردشگری کیش اختصاص بدهیم و درآمد پایدار ایجاد کنیم.وی افزود: برای تحقق این مهم، تمام جوامع صنفی کیش به عنوان ذینفعان در این کنسرسیوم حضور دارند تا با امضا قراردادهای کنسرسیوم، اتفاقات ارزشمند را رقم بزنیم و در این میان سازمان منطقه آزاد کیش به عنوان ناظر ایفای نقش خواهد داشت.

مدیرعامل جامعه بازاریان و بازرگانان کیش خاطر نشان کرد: امیدوارم این کنسرسیوم فارغ از هر گونه تحول سیاسی، تقویت شود و بتواند کارهای بسیار بزرگ را که آرزوی همگی ما است؛ رقم بزند.

سادات نجفی با تاکید بر این که به کنسرسیوم رونق پایدار امیدوار هستم؛ گفت: بارقه های این امید را در روزهای ابتدایی شکل گیری کنسرسیوم شاهدش هستیم و حامیان مالی زیادی مراجعه کردند که حمایت کنند و در کنار ما باشند.

وی ادامه داد: آمادگی داریم تا این ظرفیت کیش را با تمام اشخاص حقیقی و حقوقی که در کشور صاحب ایده و سرمایه هستند؛ به اشتراک بگذاریم و از ظرفیت هایی آنان برای کمک به کیش بهره ببریم.

مدیرعامل جامعه بازاریان و بازرگانان کیش با اشاره به زیرساخت ها و موهبت های الهی جزیره کیش، آن را غیر قابل مقایسه با دیگر مقاصد گردشگری در منطقه دانست و افزود: امیدوارم روزی فرا برسد که جزیره کیش به عنوان مقصد برتر گردشگری در جهان شناخته شود.

۴۶

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "تشکیل کنسرسیوم رونق پایدار با حضور ۵ جامعه صنفی جزیره و مشارکت سازمان منطقه آزاد کیش" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "تشکیل کنسرسیوم رونق پایدار با حضور ۵ جامعه صنفی جزیره و مشارکت سازمان منطقه آزاد کیش"، کلیک کنید.