تصادف مرگبار سواری پراید با عابر پیاده

تصادف مرگبار سواری پراید با عابر پیاده

به گزارش فطر نیوز، معاون اجتماعی و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ از برخورد سواری پراید با عابر پیاده در مسیر بزرگراه شیخ فضل الله به جنوب و فوت وی خبر داد.

باشگاه خبرنگاران جوان در تشریح این خبر نوشت: سرهنگ فیروز کشیر از برخورد شدید سواری پراید با عابر پیاده در مسیر بزرگراه شیخ فضل الله به جنوب _سازمان آب و فوت این عابر پیاده بر اثر شدت جراحات وارده در ساعت 06:35 امروز خبر داد.

سرهنگ فیروز کشیر گفت: مقارن ساعت 06:35 امروز در مسیر بزرگراه شیخ فضل الله به جنوب _سازمان آب یکدستگاه سواری پرایدی که در این مسیر در حال حرکت بود با عابر پیاده ای که بصورت غیرمجاز از عرض بزرگراه در حال تردد بوده برخورد می نماید.

وی ادامه داد: متاسفانه این عابر پیاده در اثر شدت ضربه وارده در محل حادثه فوت می نماید.

سرهنگ کشیر گفت: کارشناسان پلیس بزرگراه های پلیس راهور تهران بزرگ، به عابر پیاده بدلیل عبور غیرمجاز از عرض بزرگراه و نیز به راننده پراید بدلیل عدم توجه به جلو هر یک به میزان مساوی سهم تقصیر دادند.

معاون اجتماعی و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ گفت: عابرین پیاده به این نکته توجه داشته باشند که بزرگراه محل تردد عابرین پیاده نیست و آنان می بایست از پل های عابر که در فواصل مختلف هر چقدر هم که به آن ها دور باشد و جهت تردد آن ها نصب گردیده استفاده نمایند.

وی همچنین به رانندگان نیز توصیه کرد در هنگام رانندگی کاملا به جلو توجه داشته و از اقداماتی که باعث حواس پرتی مانند استفاده از تلفن همراه، صحبت کردن و شوخی با سرنشینان و خوردن و آشامیدن و … می گردد خودداری نمایند تا شاهد وقوع چنین حوادث دلخراشی در سطح معابر شهری نباشیم.

سرهنگ کشیر افزود: همچنین رانندگان گرامی می بایست در حین عبور و تردد از سطح معابر تمام حواس خودرا به جلو معطوف دارند و از انجام هرگونه اقدامی که باعث بر هم خوردن حواس راننده مانند خوردن و آشامیدن و استعمال دخانیات و صحبت با سرنشینان است خودداری نمایند.

47236

تصادف مرگبار سواری پراید با عابر پیاده

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "تصادف مرگبار سواری پراید با عابر پیاده" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "تصادف مرگبار سواری پراید با عابر پیاده"، کلیک کنید.