تمدید مهلت ثبت نام در آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش

تمدید مهلت ثبت نام در آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش

مهلت ثبت نام در آزمون استخدامی آموزگاری، دبیری و هنرآموز سال 1403 وزارت آموزش و پرورش تا ساعت 24 فردا (پانزدهم بهمن) تمدید شد.

به گزارش فطر نیوز، در حالی که پیش از این اعلام شده بود که امروز (چهاردهم بهمن ماه) آخرین مهلت ثبت نام در آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش در رشته های شغلی آموزگاری، دبیری و هنرآموز سال 1403 است، اما با صدور اطلاعیه اصلاحی جدیدی این زمان تمدید و مهلت نام نویسی در آزمون استخدامی آموزش و پرورش تا ساعت 24 فردا پانزدهم بهمن ماه اعلام شده است.

پیرو انتشار دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش ویژه مشاغل آموزگاری، دبیری و هنرآموز سال 1403 در تاریخ نهم بهمن و اطلاعیه اصلاحی دیگر  به تاریخ یازدهم بهمن امسال، ضمن اعلام اصلاحات دفترچه راهنمای مذکور از سوی وزارت آموزش و پرورش، به اطلاع متقاضیان می رساند با توجه به اصلاحات اعلام شده در دو مرحله، مهلت ثبت نام تا روز یکشنبه پانزدهم بهمن 1402 تمدید می شود.

داوطلبان می توانند تا تاریخ ذکر شده با مراجعه به درگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org و با توجه به مندرجات دفترچه راهنمای ثبت نام و اصلاحیه های اول و دوم, برای ثبت نام اقدام کنند.

ضمناً با توجه به اصلاحیه های اعلام شده مقرر شد امکان ویرایش اطلاعات برای متقاضیان ایجاد شود؛ بر این اساس آن دسته از متقاضیانی که قبلاً در این آزمون ثبت نام کردند و یا تا پایان روز یکشنبه (پانزدهم بهمن) نسبت به ثبت نام اقدام می کنند، می توانند در صورت تمایل نسبت به ویرایش اطلاعات خود تا روز دوشنبه (شانزدهم بهمن) اقدام کنند.

لازم به ذکر است مهلت ثبت نام اعلام شده که پانزدهم بهمن 1402 است، به هیچ وجه تمدید نخواهد شد.

پایان خبر فطر نیوز

تمدید مهلت ثبت نام در آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "تمدید مهلت ثبت نام در آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "تمدید مهلت ثبت نام در آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش"، کلیک کنید.