تیراندازی در مرکز تهران برای دستگیری سارق حرفه ای خانه

تیراندازی در مرکز تهران برای دستگیری سارق حرفه ای خانه

رییس پلیس پیشگیری تهران بزرگ از دستگیری سارق حرفه ای و سابقه دار منازل در محدوده میدان گل ها خبرداد.

به گزارش فطر نیوز، سرهنگ علی قاسم پور درباره جزییات این خبر گفت: در راستای اجرای طرح پیشگیری و دستگیری سارقان، ماموران اقدام به انجام گشت زنی های مداوم در محدوده مرکزی تهران کردند ودر جریان آن عوامل کلانتری 125 یوسف آباد در میدان گل ها به یک دستگاه موتورسیکلت با پلاک مخدوش که راکب و ترک نشین آن ماسک به چهره داشتند برخوردند. 

وی با بیان اینکه این دونفر به طرز مشکوکی درحال پرسه زنی و زاغ زنی منازل بودند، گفت: در همین راستا ماموران این دو نفر را تحت نظر قرار دادند. در نهایت نیز این افراد به محض اینکه متوجه حضور ماموران پلیس شدند به سرعت اقدام به فرار کردند.

قاسم پور با بیان اینکه دو متهم بدون توجه به فرمان ایست پلیس به فرار خود ادامه دادند، گفت: در همین راستا نیز تعقیب و گریز میان پلیس و دو متهم آغاز شد. در میانه مسیر ناگهان ترک نشین از موتور پیاده شده و با پای پیاده اقدام به فرار کرد و موتورسوار نیز به فرار خود با موتور ادامه داد. در پایان پس از مدتی تعقیب و گریز و با استفاده از قانون به کارگیری سلاح ماموران اقدام به شلیک تیرهوایی کرده و ترک نشین موتور را دستگیر و به مقر انتظامی منتقل کردند. 

رییس پلیس پیشگیری تهران بزرگ با بیان اینکه دستگیری متهم فراری همچنان در دستورکار پلیس قرار دارد، گفت: ماموران اقدام به بازرسی از متهم دستگیر شده کردند که در جریان آن یک قبضه سلاح سرد، اسپری اشک آور، چندین عدد دسته کلید و ابزار و ادوات سرقت را کشف و ضبط کردند. همچنین پس از انتقال به کلانتری و بررسی های بیشتر مشخص شد که متهم از سارقان با سابقه منزل است که تاکنون بارها دستگیر شده است.

وی با بیان اینکه متهم در جریان بازجویی ها به 10 فقره سرقت اعتراف کرد، گفت: برای این فرد پرونده ای تشکیل شد و متهم برای ادامه روند رسیدگی به جرم روانه دادسرا شد. 

پایان خبر فطر نیوز

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "تیراندازی در مرکز تهران برای دستگیری سارق حرفه ای خانه" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "تیراندازی در مرکز تهران برای دستگیری سارق حرفه ای خانه"، کلیک کنید.