تیم شیرازی بد شانس بود / داوری مشکلی نداشت

فطر نیوز/فارس مربیان دو تیم شهر راز شیراز و آریو اسلامشهر در کنفرانس خبری پس از بازی امروز، به قضاوت خوب داوران مسابقه و بدشانس بودن نماینده شیراز اشاره کردند. 

سرمربی آریو اسلامشهر امروز، 26 بهمن پس از پیروزی ارزشمند خارج از خانه مقابل شهر راز در شیراز، در کنفرانس خبری گفت: ما هم مثل شهر راز سال اول حضورمان را در لیگ یک را پشت سر می گذاریم و مشکلات مشترکی داریم. 

وحید بیاتلو افزود: تیم ما ریشه و ساختاری نداشته و شرایط سختی دارد.

تیم شیرازی بد شانس بود / داوری مشکلی نداشت

وی در خصوص نکات فنی بازی هم گفت: کار ما در این بازی خیلی سخت بود. حریف موقعیت های زیادی داشت و در بعضی لحظات خوش شانس بودیم که گل نخوردیم. در نیمه دوم هم سعی کردیم به دفاع از گل خورده بپردازیم و خوشحالیم که روی ضد حمله، گل دوم را هم زدیم. 

وی داوری بازی را بدون مشکل توصیف کرد و در پاسخ به سوال خبرنگاران درباره شایبه اتلاف وقت بازیکنانش گفت: ما هرگز نیتی برای اتلاف وقت نداریم اما گاهی ممکن است برای ایجاد تغییر در بازی، وقفه ای را ایجاد کنیم.

تیم شیرازی بد شانس بود / داوری مشکلی نداشت

پس از بیاتلو، نوبت سرمربی شهر راز بود که در سالن کنفرانس حاضر شود، اما ستار زارع از حضور در این سالن سر باز زد و دستیار خود را به دیدار خبرنگاران فرستاد. 

سعید غلامزاده، کاپیتان پیشین باشگاه برق شیراز که به تازگی به کادر فنی شهر راز اضافه شده است، ابتدا ضمن انتقال پیام عذرخواهی ستار زارع به دلیل حضور نیافتن در سالن کنفرانس، گفت: سال های زیادی در کنار ستار بوده ام اما هیچ وقت او را مثل امروز، ناراحت و عصبی ندیدم. 

تیم شیرازی بد شانس بود / داوری مشکلی نداشت

غلامزاده افزود: تیم ما موقعیت های بسیار زیادی را در این بازی از دست داد. در همان 15 دقیقه اول می توانستیم چند گل بزنیم و کار را تمام کنیم. همه برنامه تمرینی مان هم این بود که این تیم در ضد حملات ممکن است به ما آسیب بزند اما متاسفانه از همین راه گل دریافت کردیم. 

مربی شهر راز ادامه داد: در نیمه دوم هم با تعویض های خوبی که انجام دادیم، فشار بیشتری به حریف وارد کردیم و باز هم یک توپ به تیر زدیم،  اما به نتیجه نرسیدیم. فکر می کنم خیلی در این بازی بدشانس بودیم. 

وی در پایان با بیان اینکه داور در نتیجه بازی تاثیرگذار نبود، گفت: متاسفم که بازی باب میل هواداران ما نبود و مدیریت و کادر فنی هم ناراحت هستند و امیدواریم در هفته های آینده بتوانیم این شکست را جبران کنیم. 

به گزارش فطر نیوز، دیدار تیم های شهر راز شیراز و آریو اسلامشهر از رقابت های لیگ دسته اول باشگاه های کشور، عصر روز پنجشنبه، 26 بهمن ماه با دو گل دقایق 30 و 95 وحید نعمتی به سود نماینده اسلامشهر به پایان رسید. 

پایان خبر فطر نیوز

تیم شیرازی بد شانس بود / داوری مشکلی نداشت

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "تیم شیرازی بد شانس بود / داوری مشکلی نداشت" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "تیم شیرازی بد شانس بود / داوری مشکلی نداشت"، کلیک کنید.