جزییات جنایت هولناک در مطب دندانپزشک

جزییات جنایت هولناک در مطب دندانپزشک

آفتاب نیوز :

ظهر سه شنبه اهالی شهر زرنق هریس تراژدی هولناکی را تجربه کردند و با گذشت بیش از 24 ساعت از حادثه هنوز بسیاری از اهالی این شهر باورنمی کنند در یک انتقام شخصی چهار نفر کشته شده ویک نفر زخمی هم روی تخت بیمارستان بامرگ دست وپنجه نرم می کند. ساعت 15سه شنبه مردجوانی وارد مطب دندانپزشکی دکتر رضا مبصری شد.

او بدون هیچ حرفی، اسلحه ای را از زیر لباسش بیرون آورد و شروع به تهدید آقای دکتر وهمسرش کرد. مرد جوان که بسیار عصبانی بود، اسلحه را به سمت آن ها و بیماران داخل مطب گرفت و یکباره صدای شلیک چند گلوله در مطب پیچید. همسایه های پزشک که صدای شلیک را شنیده بودند سراسیمه داخل مطب شدند و با پیکر خونین دکتر، همسرش و بیماران روبه رو شدند. پیکر خونین مردی با فاصله از آن ها روی زمین افتاده بود و اسلحه کمری در دستش قرار داشت.

آن ها سریع با پلیس و اورژانس تماس گرفتند. دقایقی بعد با حضور تیم جنایی و اورژانس، مشخص شد سه نفر از افراد داخل مطب کشته و آقای دکتر و یکی از بیمارانش هنوز زنده هستند که برای نجات جان شان به بیمارستان امام رضا (ع) تبریز منتقل شدند. در آغاز تحقیقات اولیه مشخص شد همسر دکتر و یکی از بیماران جان شان را از دست داده و مرد ضارب با شلیک به خودش به زندگی اش پایان داده است. 

تیم جنایی در گام بعدی با شناسایی هویت ضارب، متوجه شدند با پزشک و همسرش دارای اختلافات شخصی بوده است. صبح روز چهارشنبه از بیمارستان خبر رسید که دندانپزشک جوان هم به علت شدت جراحات جان خود را از دست داده تا تعداد کشته های این جنایت تلخ به چهار نفر افزایش پیدا کند. با وقوع جنایت، اهالی شهر که هنوز در شوک هستند علت این جنایت را اختلاف شخصی قاتل با همسر دندانپزشک اعلام می کنند. برخی می گویند آن ها دارای اختلاف قدیمی بودند که مرد جوان برای تسویه حساب شخصی دست به این جنایت زده است.

یکی از فعالان رسانه ای شهر هریس به خبرنگار جام جم گفت: «دکتر رضا مبصری از دندانپزشکان حاذق و خوشنام شهر بود. به همین علت مطمینم قاتل با او اختلاف نداشته است. البته برخی می گویند قاتل خواستگار سابق همسر آقای دکتر بود. آن ها چند ماه قبل ازدواج کردند و زن جوان اغلب به مطب می آمد و به شوهرش کمک می کرد. عصر سه شنبه خواستگار شکست خورده با اسلحه به مطب دکتر مبصری آمد و اول به زن جوان شلیک کرد و بعد بقیه افراد حاضر در مطب را به گلوله بست. این اطلاعات اولیه است که باید ببینیم پلیس یا دادستان چه توضیحی می دهند.»

یکی دیگر ازاهالی در مورد جنایت هولناک روز سه شنبه در مطب دندانپزشکی مدعی شد قاتل خواستگار سابق همسر آقای دکتر بود که پس از ازدواج دختر مورد علاقه اش از او کینه به دل گرفته و تصمیم به انتقام می گیرد. او ظهر سه شنبه در حالی که صورتش را با ماسک پوشانده بود وارد مطب شده و متوجه شلوغی آنجا می شود. مرد جوان دقایقی صبر می کند تا مطب خلوت تر شود.

سپس ابتدا به سر دختر مورد علاقه اش شلیک می کند. پس از آن پزشک را از ناحیه سر و شکم مورد اصابت گلوله قرار داده و در این حین چند تیر به دو بیمار داخل مطب اصابت می کند که یکی از آن ها کشته می شود. مرد خواستگار در آخر با شلیک به سرش به زندگی اش پایان می دهد. قاضی پیری، دادستان هریس با اشاره به این که این جنایت با انگیزه شخصی رخ داده است، گفت: پس از وقوع این جنایت دستورات لازم صادر و تحقیقات جنایی از سوی بازپرس ویژه درحال انجام است.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "جزییات جنایت هولناک در مطب دندانپزشک" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "جزییات جنایت هولناک در مطب دندانپزشک"، کلیک کنید.