جهانبخش: شرمنده مردم شدیم/ خیلی سخت است که این لحظات را فراموش کنیم

جهانبخش: شرمنده مردم شدیم/ خیلی سخت است که این لحظات را فراموش کنیم

علیرضا جهانبخش پس از بازی مقابل قطر گفت: تمام تلاشمان را کردیم که نتیجه را جبران کنیم اما نشد.

به گزارش فطر نیوز، کاپیتان تیم ملی فوتبال ایران پس از بازی مقابل قطر به خبرنگاران گفت: خیلی سخت است راجع به این بازی صحبت کنیم چون تمام تلاشمان را کردیم که به فینال برسیم. شایستگی بچه ها بیشتر بود.

جهانبخش ادامه داد: دو چیز را می خواهم بگویم. اول اینکه به این گروه کادر و بازیکنان افتخار می کنم. گروهی که از 40-50 روزه واقعا هر روز تمام تلاشمان را برای مردممان کردیم. در هر بازی اینطور بود. بچه ها امروز هم تلاش خود را کردند و در لحظاتی که انتظارش را نداشتیم گل خوردیم. تلاش کردیم به بازی برگردیم. شرمنده مردم شدیم. این بچه ها تلاش خود را کردند. از قبل بازی به فکر خوشحالی مردم بودند و در این روزهایی که شرایط اقتصادی و معیشتی خیلی سخت است می دانستیم که این نتیجه و بازی می تواند روی آنها تاثیر مثبت بگذارد. تمام تلاشمان را کردیم که نتیجه را جبران کنیم اما نشد.

او درباره شانس گل صحنه آخر خود که به تیرک برخورد کرد، گفت: در همان لحظه و دو سه صحنه دیگر بود که بعد از گلی که خوردیم می توانست بازی را تغییر بدهد. این چیزها گذشته و آه و افسوس آن برای ما مانده، خیلی سخت است که این لحظات را فراموش کنیم و برای خودم به شخصه این طور است. خیلی سعی کردیم که بتوانیم کارهای بزرگی کنیم. قهرمانی هم به نظرم می توانست نشان دهد که این نسل جاودانه بماند. همین الان فکر می کنم بچه ها کارهای بزرگی کردند و امروز تنها چیزی که سمت نبود شانس بود. بچه ها به خوبی تلاش کردند اما نتیجه به سود ما نبود.

پایان خبر فطر نیوز

جهانبخش: شرمنده مردم شدیم/ خیلی سخت است که این لحظات را فراموش کنیم

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "جهانبخش: شرمنده مردم شدیم/ خیلی سخت است که این لحظات را فراموش کنیم" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "جهانبخش: شرمنده مردم شدیم/ خیلی سخت است که این لحظات را فراموش کنیم"، کلیک کنید.