حادثه بسیار سخت برای نظامیان صهیونیست در رفح و ضربه مهلک قسام

حادثه بسیار سخت برای نظامیان صهیونیست در رفح و ضربه مهلک قسام

به گزارش فطر نیوز به نقل از خبرگزاری شهاب، رسانه های رژیم صهیونیستی از حادثه بسیار سخت در غزه خبر دادند.

منابع صهیونیست به کشته و زخمی شدن شماری از نظامیان این رژیم در جریان حادثه امنیتی بسیار سخت در رفح اشاره کردند.

به گزارش فطر نیوز، این منابع بیان کردند که شماری از نظامیان اسراییلی فرو ریختن ساختمانی بر سرشان به علت انفجار آن کشته و برخی دیگر زخمی شده اند.

رسانه های رژیم صهیونیستی اعلام کردند: گزارش های اولیه حاکی از فرو ریختن ساختمان 4 تا 5 طبقه در غزه است که شماری از نظامیان زخمی شده اند و حال برخی از آنها وخیم است.

این منابع از انتقال مجروحان به بیمارستان ها در اراضی اشغالی خبر دادند.

منابع وابسته به رژیم صهیونیستی گزارش دادند که لحظاتی پیش یک بالگرد رژیم صهیونیستی حامل کشته ها و مجروحان ارتش در حادثه ساعتی پیش در رفح در بیمارتسان ایخیلوف در تل آویو به زمین نشست.

یک بالگرد هم در بیمارستان سوروکا در بیر السبع به زمین نشسته است.

برخی منابع صهیونیست از کشته شدن چهار نظامی و زخمی شدن 10 نظامی دیگر که حال 6 نفر از آنها وخیم است، خبر دادند.

قسام شاخه نظامی جنبش حماس اعلام کرد که به نظامیان صهیونیست در رفح ضربه مهلکی وارد کرده است.

گردان های قسام اعلام کرد که مبارزانش خانه ای بمب گذاری شده را در اردوگاه الشابوره در شهر رفح پس از ورود گروهی از نظامیان اشغالگر اسراییلی منفجر کردند که بر اثر آن شماری از نظامیان صهیونیست کشته و برخی دیگر زخمی شدند.

قسام همچنین بیان کرد: بلافاصله پس از رسیدن نیروهای پشتیبانی دشمن، اطراف این خانه را با گلوله های خمپاره در هم کوبیده است.

31031

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "حادثه بسیار سخت برای نظامیان صهیونیست در رفح و ضربه مهلک قسام" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "حادثه بسیار سخت برای نظامیان صهیونیست در رفح و ضربه مهلک قسام"، کلیک کنید.