حریق کارخانه لاستیک سازی در حومه تهران/ 50 نفر دچار سوختگی شدند

حریق کارخانه لاستیک سازی در حومه تهران/ 50 نفر دچار سوختگی شدند

رییس مرکز اورژانس استان تهران از مصدومیت 50 تن درپی وقوع آتش سوزی در یک کارخانه لاستیک سازی در حاشیه تهران خبر داد.

محمد اسماعیل توکلی در گفت وگو با فطر نیوز در این باره گفت: در ساعت 13:29 بعد از ظهر امروز یک مورد حادثه آتش سوزی در کارخانه لاستیک سازی به مرکز فوریت های امدادی اورژانس 115 اطلاع داده شد که درپی آن با توجه به گزارش اعلامی 10 دستگاه آمبولانس به همراه دو دستگاه اتوبوس آمبولانس به محل حادثه واقع در کارخانه لاستیک سازی در جاده شهریار، نرسیده به سعید آباد اعزام شدند.

وی با بیان اینکه اورژانس هوایی نیز به حالت آماده باش درآمد، گفت: همچنین به بیمارستان های علوم پزشکی تهران، شهید بهشتی و … نیز آماده باش لازم صادر شد.

رییس مرکز اورژانس استان تهران با بیان اینکه عملیات اطفاء حریق از سوی آتش نشانان انجام شد، گفت: در جریان این حادثه 50 نفر دچار مصدومیت و سوختگی سطحی شدند که از این تعداد 32 نفر به مراکز درمانی منتقل شده و مابقی خدمات درمانی را در محل دریافت کردند.

توکلی با بیان اینکه سوختگی اکثر مصدومان سطحی بوده و حال عمومی مساعدی هم دارند، گفت: عوامل اورژانس همچنان و تا پایان ماموریت امدادی در محل حضور خواهند داشت.

پایان خبر فطر نیوز

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "حریق کارخانه لاستیک سازی در حومه تهران/ 50 نفر دچار سوختگی شدند" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "حریق کارخانه لاستیک سازی در حومه تهران/ 50 نفر دچار سوختگی شدند"، کلیک کنید.