حزب الله: اگر تسلیحات آمریکا نبود، اسراییل نمی توانست به غزه حمله کند

رییس فراکسیون پارلمانی «وفاداری به مقاومت» لبنان با بیان اینکه رژیم صهیونیستی بدون تسلیحات هوشمند آمریکا هرگز قادر به حمله به غزه نبود، تاکید کرد اظهارات آمریکا در مورد مخالفتش با حمله ارتش رژیم صهیونیستی به شهر رفح تظاهر است .

به گزارش فطر نیوز، «محمد رعد» رییس فراکسیون پارلمانی «وفاداری به مقاومت» امروز چهارشنبه در مراسم تجلیل از شهید «احمد علی مهدی» در منطقه «عدشیت» لبنان گفت مقاومت قادر است دشمن صهیونیستی را به ستوه آورد تا دست از پروژه خود برای لغو گزینه مقاومت در غزه و جاهای دیگر بکشد.

به نوشته روزنامه الاخبار لبنان، رعد تاکید کرد: دشمن اسراییلی با وجود گستاخی در رسیدن به آنچه می خواست، به مرز شکست کامل رسیده است.

وی با اشاره به نیت اصلی آمریکا درباره حمله رژیم صهیونیستی به شهر رفح در جنوب غزه، تصریح کرد: باور نکنید که آمریکا نمی دشمن وارد رفح شود و به آن حمله کند، بلکه می خواهد اسراییل از شرمندگی آمریکا بابت قتل عام های تل آویو بکاهد. اسراییلی ها اگر مهمات و تسلیحات هوشمند تولید شده در آمریکا را نداشتند نمی توانستند به غزه حمله کنند.

رعد تاکید کرد دشمن صهیونیستی به دلیل عدم دستیابی به اهداف استراتژیک خود، در آستانه شکست قرار دارد.

پایان خبر فطر نیوز

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "حزب الله: اگر تسلیحات آمریکا نبود، اسراییل نمی توانست به غزه حمله کند" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "حزب الله: اگر تسلیحات آمریکا نبود، اسراییل نمی توانست به غزه حمله کند"، کلیک کنید.