حمله نکونام به چه کسی است؟/یک آدم بی سروپا می خواهد درباره نظرات من حرف بزند!

حمله نکونام به چه کسی است؟/یک آدم بی سروپا می خواهد درباره نظرات من حرف بزند!

به گزارش خبرگزاری فطر نیوز؛ جواد نکونام پس از پیروزی یک بر صفر استقلال مقابل صنعت نفت گفت: اول از همه کسب 3 امتیاز را به هواداران تبریک می گویم، جای آنها خالی بود. به خاطر اینکه نه سیخ بسوزد و نه کباب، تیم ما را هم از حضور هواداران محروم کردند.

وی ادامه داد: خوشحالیم که بازی را توانستیم ببریم و 3 امتیاز را به هواداران تقدیم می کنیم. تمام تلاش مان را کردیم که بازی خوبی انجام دهیم. می دانستیم برای تیمی که شرایط خوبی در جدول ندارد در نیم فصل دوم هر 15 بازی مرگ و زندگی است. در نیمه دوم تغییر تاکتیک دادیم و توانستیم موقعیت گل ایجاد کنیم. در نیمه اول می توانستیم به گل برسیم و گل زودهنگامی که در نیمه دوم زدیم باعث شد موقعیت های دیگری به دست بیاوریم و بازی را با اختلاف 2-3 گل ببریم.

نکونام یادآور شد: بازی را سخت کردیم و در اواخر بازی حریف ما را تحت فشار گذاشت ولی خداراشکر موقعیتی به آنها ندادیم. در نیمه اول طبیعی بود که خیلی خوب نبودیم ولی در نیمه دوم خوب بازی کردیم و توانستیم ببریم. باید ادامه دهیم و ببینیم در ادامه مسیر چه اتفاقی می افتد.

سرمربی استقلال در واکنش به این موضوع که تیمش در همه بازی های داخل خانه به پیروزی رسیده ولی این آمار را در بازی های خارج از خانه ندارد، گفت: من به آمار توجهی ندارم. در هر بازی تلاش می کنیم که بهترین عملکرد را داشته باشیم، هر اتفاقی بیفتد شرایط خاص فوتبال است.

نکونام در واکنش به این موضوع که اختلافات ابتدای فصل، در حال حاضر و در شروع نیم فصل دوم هم ادامه پیدا کرده و باعث نگرانی هواداران شده است، خاطرنشان کرد: همه خسته شده اند و هیچ جانی برای ما نمانده است. به جای اینکه شمشیر به دست یاران خودمان بدهیم تا بروند بجنگند، شمشیر را از آنها می گیریم و خودمان را خلع سلاح می کنیم. نیم فصل اول همین داستان بود و الان هم همین داستان است.

وی افزود: باز هم می گویم و تکرار می گویم که قطعاً دوست ندارند من نتیجه بگیرم و اگر شهامت داشته باشند می توانند بگویند بله ما نمی خواهیم نکونام نتیجه بگیرد. من به پشتیبانی تیمی که دارم زحمت می کشم و کارم را انجام می دهم و به برد و باخت نگاه نمی کنم. در فوتبال باید همه تیم ها لذت ببرند. ما آرامش نداریم و هر روز از قصد و عمد یک داستان برای ما درست می کنند. به یک بازیکن کمتر پول می دهند و به یکی دیگر بیشتر. قرارداد بازیکنان را درست نمی کنند و یک روز مانده به بازی ها قراردادها را امضا می کنند.

نکونام بدون نام بردن از فردی اظهار داشت: مشکلات ما مشخص است و هواداران می دانند اینها همه کار می کنند که تیم نتیجه نگیرد. من اول فصل گفتم و الان هم می گویم که هیچ چیزی فرق نکرده و همه جوره ما را اذیت می کنند و تحت فشار می گذارند. الان هم یک آدم بی سروپا می آید و درباره نظرات من می خواهد حرف بزند. متاسفانه آنقدر می خواهند فوتبال را کوچک کنند که آدمی که معلوم نیست چه کسی است درباره صحبت های من حرف می زند. ایشان بیخود می کند که بخواهد جواب من را بدهد، اصلاً کی هست؟ همین که وجود نمی کند به کمپ و سمت رختکن بیاید معلوم است که چه کار می کند.

سرمربی استقلال گفت: اینها یکسری آدم هستند که دشمنی با من را به استقلال کشاندند. با من دشمنی دارید مشکلی ندارد و می توانیم از هم خوشمان نیاید ولی باید با هم کار کنیم و استقلال موفق باشد. تلاش مان را می کنیم ولی این کارها واقعاً خسته کننده شده و نمی دانیم چه کار کنیم. چرا کسی الان درباره بازیکنانی که به تیم های دیگر دادند صحبت نمی کند؟ چرا کسی درباره سعید مهری صحبت نمی کند که جدا شده است؟ بیایند توضیح بدهند. درباره هر چیزی که دلشان بخواهد توضیح می دهند.

نکونام در پاسخ به این پرسش که اخطارهایی که بازیکنان استقلال گرفتند درست بود؟ گفت: زمانی که در فولاد بودم، با نساجی بازی داشتیم، بازی 2 بر صفر برده را 3 بر 2 باختیم و مشخص بود که من باید ببازم. در آن بازی هم حسن اکرمی داور بود. امروز 5 کارت گرفتیم و در صورتی که صحنه هایی را برای حریف نمی دید. صحبت کردن درباره آن بی فایده است. اینقدر مشکلات داریم که نمی توانیم برویم جایی جواب پس بدهیم. با همه داریم می جنگیم و داور هم روی آن؛ مشکلی نیست.

وی در پاسخ به این سوال که او هم از داور اخطار گرفت؟ خاطرنشان کرد: من جواب شما را نمی دهم چون شما اطلاعات غلط در سایت می گذارید. شما چطور به دروغ می گویید که ما 26 بازیکن داریم. شما الان 27 بازیکن من را بشمارید اگر بودیم من همین جا خداحافظی می کنم و می روم. به مردم دروغ نگویید. وقتی به من می گویند بازیکنان لیست مازادت را نبر، امید و جوانان ات را هم نبر، 2 بازیکن مصدوم داریم و 2 بازیکن هم در تیم ملی داریم، چند نفر می شویم؟ آمار دروغ به مردم ندهید، اول فصل هم یک چیز اشتباه گفتید و مجبور به عذرخواهی شدید.

سرمربی استقلال در پاسخ به این سوال که دو هفته بعد تیمش باید با سپاهان بازی کند، آیا دوست دارد که این تیم بازی های معوقه اش را انجام دهد و بعد با استقلال بازی کند؟ تصریح کرد: اینقدر مشکل داریم که فکرمان به این چیزها نمی رسد. تمرکزمان روی کارمان است و اگر الان از اینجا بروم نمی دانم مشکل جدیدی برای ما درست می کنند یا نه، ولی چو فردا رسد فکر فردا کنیم.

نکونام در خصوص انتخاب سرپرست تیم یادآور شد: درباره سرپرست تیم صحبتی نکردیم و فعلاً آقای خواجه گیری کنار ما هستند و کار می کنند.

وی در پاسخ به این سوال که صحت دارد که او گفته اورونوف را نمی خواهد، عنوان کرد: شما یک مصاحبه از من پیدا کنید که گفته ام این بازیکن را نمی خواهم.

نکونام در واکنش به اینکه گفته می شود در این خصوص ویسی از او پخش شده است، گفت: ویس ضبط کردن که کار اینهاست و مشکلی ندارد ویس من را بیرون بدهند و ببینیم چه کسی را می خواستیم یا نمی خواستیم. من گفتم ارونوف و دو بازیکن ایرانی را می خواهم و اگر می خواهید فقط یک بازیکن خارجی برای من بگیرید، نمی خواهید بگیرید؛ بله این را گفتم. من گفتم ارونوف و 2 بازیکن ایرانی می خواهم که به کارم بیاید. بعد از آن دیدیم که ارونوف تصمیم گرفت به پرسپولیس برود.

سرمربی استقلال در خصوص اینکه بعد از پیوستن ماشاریپوف از جذب ارونوف منصرف شده است، تصریح کرد: 6 ماه پیش و زمانی که ارونوف در بازی رفت نوبهار مقابل نساجی در لیگ قهرمانان بازی کرد، نامه زدم و گفتم این بازیکن را می خواهیم. پرس و جو کردیم که این بازیکن قرارداد ندارد و قراردادش هم 200 هزار دلار در نوبهار بوده است، در صورتی که تا جام ملت ها این اتفاق نیفتاد. ماشاریپوف یک دفعه آزاد شد و ما این بازیکن را گرفتیم، ارونوف هم به درد ما می خورد در صورتی که 2 بازیکن ایرانی هم می گرفتیم که بتوانیم با سیستمی که دوست داریم بازی کنیم. باید نسبت به بازیکنی که می گیرم سیستم تیم را بچینم. ما معضلی داریم که نمی دانیم چه کار باید انجام دهیم.

نکونام، در خصوص اینکه گفته می شود در خصوص پرونده امیرحسین حسین زاده پنجره استقلال دوباره بسته شده است، گفت: در خصوص این موضوع هیچ اطلاعی ندارم و این موضوع مربوط به مدیریت باشگاه می شود و مدیر باشگاه باید پیگیر آن باشد.

وی در واکنش به اینکه صحبت هایی که مبنی بر جدایی رضا میرزایی از استقلال مطرح شده است، خاطرنشان کرد: این بازیکن هنوز شرایط بازی پیدا نکرده تا ما بتوانیم تصمیم گیری کنیم. اگر بتواند زود به تیم اضافه شود شاید از او استفاده کنیم و اگر این اتفاق نیفتد به صورت قرضی یا دایمی انتقال پیدا می کند.

258 258

حمله نکونام به چه کسی است؟/یک آدم بی سروپا می خواهد درباره نظرات من حرف بزند!

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "حمله نکونام به چه کسی است؟/یک آدم بی سروپا می خواهد درباره نظرات من حرف بزند!" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "حمله نکونام به چه کسی است؟/یک آدم بی سروپا می خواهد درباره نظرات من حرف بزند!"، کلیک کنید.