خبر مهم درباره سقوط تیم ملی از لیگ ملت های والیبال

احتمال سقوط تیم ملی والیبال ایران از لیگ ملت های این رشته بعداز شکست امروز صبح مقابل تیم ضعیف ترکیه، بسیار افزایش یافته بود اما طبق آخرین خبرها تیم ایران با شانس زیاد ، و با وجود باخت های پیاپی قطعا سقوط نمی کند!

خبر مهم درباره سقوط تیم ملی از لیگ ملت های والیبال

آفتاب نیوز :

شکست های پی درپی و رقم زدن بدترین نتیجه تاریخ والیبال ایران در ادوار لیگ ملت ها از سال 2018 تاکنون در این دوره از مسابقات، علاوه بر این که شانس صعود به المپیک پاریس را از والیبال ما گرفت؛ نگرانی های زیادی را هم به وجود آورده است.

یکی از این نگرانی ها بین آحاد والیبال دوست جامعه، احتمال سقوط و حذف تیم ملی ایران از سال بعد لیگ ملت هاست. با توجه به تاثیر نتایج VNL2024 در سهمیه های المپیک و هم چنین شرایط متفاوت، از سوی FIVB مقرر شده که هیچ تیمی در سال جاری سقوط نمی کند؛ بنابراین فدراسیون و تیم ملی والیبال بسیار خوش شانس هستند که قوانین امسال به نفع والیبال ما بوده؛ چرا که با قرار گرفتن در قعر جدول و ثبت 8 باخت پیاپی، سرنوشت سال قبل چین می توانست در انتظار والیبال ما باشد و با فضاحت تمام، پس از سال ها از لیگ ملت ها حذف می شدیم!

خبر مهم درباره سقوط تیم ملی از لیگ ملت های والیبال

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "خبر مهم درباره سقوط تیم ملی از لیگ ملت های والیبال" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "خبر مهم درباره سقوط تیم ملی از لیگ ملت های والیبال"، کلیک کنید.