خدمات رسانی رایگان 215 تاکسی ون در مراسم ارتحال حضرت امام(ره)

خدمات رسانی رایگان 215 تاکسی ون در مراسم ارتحال حضرت امام(ره)

سرپرست سازمان تاکسیرانی شهر تهران از خدمات رسانی رایگان 215 دستگاه تاکسی ون در مراسم بزرگداشت حضرت امام خمینی(ره) خبر داد.

به گزارش فطر نیوز، بنا براعلام روابط عمومی سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر تهران، شادی مالکی در این باره گفت: به منظور برگزاری هرچه باشکوه تر مراسم بزرگداشت سی و پنجمین سال ارتحال حضرت امام خمینی (ره) ، به جهت ایجاد تسهیلات در خدمات رسانی به زوار مرقد مطهر بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی سازمان تاکسیرانی با 215 دستگاه تاکسی ون خدمات رسانی می کند.

وی افزود: از ساعت 4 صبح روز دوشنبه( 14 خردادماه) تاکسی ون های سازمان تاکسیرانی فعالیت خود را آغاز کرده اند و تا پایان مراسم اقدام به سرویس رسانی رایگان می کنند. 

مالکی با بیان اینکه خدمات رسانی در دو محور انجام خواهد شد، تصریح کرد: محور شماره یک از قطعات جدید بهشت زهرا (س) آغاز می شود که در مسیر میدان بصیرت و میدان افراسیابی – بلوار خلدبرین – زیرگذر- بلوارحضرت زهرا(س)- میدان شهداءگمنام – بلوار شهداء و باب الشهداء به صورت رفت و برگشت تردد می کنند.

وی افزود: در محور شماره دو نیز از باب المغفره بلوار علامه عسگری در مسیر ابتدای بلوار عسگری شرق به غرب  -روی پل ساعت- دوربرگردان شرق مقابل پارکینگ شماره 10 ، بلوار علامه عسگری به شرق – روی پل ساعت- از دوربرگردان غرب به صورت رفت و برگشت، سرویس رسانی انجام می شود.

به گفته مالکی همچنین 15 دستگاه ون نیز در اختیار شرکت شهر سالم برای انجام خدمات پزشکی قرار خواهد گرفت.

پایان خبر فطر نیوز

خدمات رسانی رایگان 215 تاکسی ون در مراسم ارتحال حضرت امام(ره)

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "خدمات رسانی رایگان 215 تاکسی ون در مراسم ارتحال حضرت امام(ره)" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "خدمات رسانی رایگان 215 تاکسی ون در مراسم ارتحال حضرت امام(ره)"، کلیک کنید.