خروجی های شرقی پایتخت قفل شد

خروجی های شرقی پایتخت قفل شد

آفتاب نیوز :

سرهنگ ایرج کهریزی، فرمانده پلیس راه ویژه شرق استان تهران دقایقی پیش در خصوص اوضاع ترافیکی محور های هراز، فیروزکوه، امام رضا (ع) و بزرگراه حرم به حرم در شرق استان تهران، اظهار کرد: عبور وسایل نقلیه جنوب به شمال محور هراز با ترافیک فوق سنگین و پرحجم درجریان است، اما در برخی مناطق این محور مانند مشاء و پیست آبعلی با پس زدگی بسیار شدید بار ترافیکی روبه رو هستیم.

وی با بیان اینکه متاسفانه مسافران مدیریت زمان سفر را رعایت نکرده اند، گفت: درحال حاضر بار ترافیک در خروجی های شرقی پایتخت بسیار فوق سنگین و به نوعی قفل شده و پس زدگی چندین کیلومتری بار ترافیکی از جنوب به شمال محور قدیم جاجرود، خروجی آزادراه تهران_پردیس شاهد هستیم.

فرمانده پلیس راه ویژه شرق استان تهران افزود: تردد وسایل نقلیه از جنوب به شمال محور فیروزکوه فوق سنگین و پرحجم درجریان بوده و در برخی نقاط این محور مانند گیلاوند، مهرآباد و شهر های عبوری این محور با پس زدگی چندین کیلومتری بار ترافیکی روبرو هستیم.

کهریزی با بیان اینکه حادثه خاصی در محور های شرق استان رخ نداده، تاکید کرد: عبور و مرور وسایل نقلیه از دو لاین رفت و برگشت محور امام رضا (ع) و سنگین و پرحجم درجریان بوده و تردد به کندی درحال انجام است.

فرمانده پلیس راه ویژه شرق استان تهران با اشاره به عوامل پلیس راه در سطح محور ها حاضر بوده و نسبت به روانسازی ترافیک اقدام می کنند، ابراز کرد: هموطنان می بایست مدیریت زمان سفر خود را در اولویت قرار داده و به هیچ عنوان در این بازه زمانی وارد محور ها نشوند و سفر خود را به زمان دیگری موکول کنند.

وی با بیان اینکه مسافران باید پس از استعلام وضعیت راه وارد محور ها شود، عنوان کرد: مسافران در صورت ورود به محور های شرق استان به طور حتم سفر با ترافیک فوق سنگین مواجه خواهند شد و بیش از ده برابر زمان معمول را برای عبور از این محور ها صرف خواهند کرد.

کهریزی با بیان اینکه بیشترین آمار تصادفات در 20 کیلومتری مقاصد مسافران رخ میدهد، اذعان کرد: هموطنان می توانند با رعایت کامل مقررات راهنمایی و رانندگی، عدم ارتکاب تخلفات حادثه ساز مانند سرعت، سبقت و انحراف به چپ، رعایت فاصله طولی مناسب نسبت به خودرو های جلویی، استراحت کافی قبل و در حین مسافرت، صبر و شکیبایی در هنگام رانندگی، همچنین با رعایت حقوق شهروندی سفری ایمن و بدون خطر را برای خود و دیگر مسافران عبوری رقم بزنند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "خروجی های شرقی پایتخت قفل شد" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "خروجی های شرقی پایتخت قفل شد"، کلیک کنید.