خرید جدید تراکتور: هیچ مصاحبه ای درباره پرسپولیس نکردم!

خرید جدید تراکتور: هیچ مصاحبه ای درباره پرسپولیس نکردم!

به گزارش خبرگزاری فطر نیوز؛رحمان جعفری در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فطر نیوز درباره پیوستن به تراکتور اظهار داشت: ابتدا باید از مردم خوب قزوین تشکر کردم. من روزهای بسیار خوبی در شمس آذر داشتم و از همه آن ها ممنونم. تراکتور یکی از تیم های خوب و قابل احترام ایران است و هواداران بسیار پرشور و محترمی دارد. پاکو خمس نیز بسیار مربی با کیفیتی است و به گواه کارشناسان از زمان حضور در ایران حتی باعث ارتقا کیفیت لیگ شده است. کار کردن کنار این مربی و بازیکنان بزرگ تراکتور و هواداران پر شور این تیم افتخار بزرگی است.

وی در مورد اینکه گفته می شد از چند باشگاه لیگ برتری از جمله پرسپولیس پیشنهاد داشت، گفت: پرسپولیس تیم قابل احترام و بزرگی است اما من در این مدت هیچ صحبتی درباره این تیم نکرده ام. در فضای مجازی نیز دیدم از طرف من نقل و قول های مطرح شده که هیچ کدام صحت ندارد. آقای درویش و باشگاه پرسپولیس بزرگ هستند اما من بازیکن شمس آذر بودم و مذاکرات از طریق باشگاه ها انجام شد. من هم الان بازیکن تراکتور هستم و هیچ صحبتی هم درباره پرسپولیس انجام ندادم. نیم فصل اول بازیکن شمس آذر بودم و الان به تراکتور آمدم و به نظرم این اتفاق بزرگی در فوتبال من است و تلاش می کنم برای تیم جدیدم مفید و مثمرثمر باشم.

258 258

خرید جدید تراکتور: هیچ مصاحبه ای درباره پرسپولیس نکردم!

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "خرید جدید تراکتور: هیچ مصاحبه ای درباره پرسپولیس نکردم!" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "خرید جدید تراکتور: هیچ مصاحبه ای درباره پرسپولیس نکردم!"، کلیک کنید.