دختر پینگ پنگ باز: سهمیه المپیک پاریس به ایران می رسد

دختر پینگ پنگ باز: سهمیه المپیک پاریس به ایران می رسد

مهشید اشتری در مورد آمادگی تیم زنان ایران برای حضور در رقابت های انتخابی المپیک پاریس در منطقه آسیای میانه گفت: شاید برخی بگویند شانس ما با کشورهای دیگر برای کسب سهمیه المپیک 50-50 است اما من معتقدم احتمال 80 درصد می توانیم سهمیه را بگیریم.

به گزارش فطر نیوز، مسابقات تنیس روی میز انتخابی المپیک در منطقه آسیای میانه از 28 اردیبهشت ماه برگزار می شود و در پایان رقابت ها تنها فرد قهرمان سهمیه المپیک 2024 پاریس را کسب می کند.

 در بخش زنان ندا شهسواری و مهشید اشتری از ایران اعزام می شوند تا برای کسب این سهمیه تلاش کنند. تا به حال ندا شهسواری موفق شده دو بار این سهمیه را از آن خود کند.  

مهشید اشتری در مورد شرایط آمادگی خود و اردوهای تیم ملی به فطر نیوز گفت: اردوی تیم ملی از سوم اردیبهشت ماه آغاز شده است و قبل از آن هم در مسابقات لبنان، عربستان، آلمان و چک شرکت کردم. اردوی فعلی هم تا زمان اعزام ادامه دارد. در حال حاضر شرایط خوب است و تمریناتمان را دنبال می کنیم اما همه چیز به روز مسابقه بستگی دارد. با این حال تمام تلاشمان را می کنیم که در انتخابی المپیک به اوج آمادگی برسیم.

او با بیان اینکه انگیزه زیادی برای کسب سهمیه المپیک دارم، تاکید کرد: شاید یک بار فرصت حضور در این مسابقات را داشته باشم چون نمی دانم چهار یا هشت سال دیگر چه می شود. وقتی الان چنین موقعیتی پیش آمده تمام انگیزه و هدفم را می گذارم. من و خانم شهسواری هر دو انگیزه داریم. خانم شهسواری دو بار به المپیک رفته و برایش افتخار است که برای سومین بار برود. برای من هم افتخار است که اولین حضورم را تجربه کنم.

اشتری ادامه داد: خیلی امید دارم که امسال سهمیه برای ایران است اما فرقی نمی کند من بگیرم یا خانم شهسواری. شاید برخی بگویند شانس ما با کشورهای دیگر 50، 50 است اما معتقدم احتمال 80 درصد می توانیم سهمیه را بگیریم. مهم این است که زنان تنیس روی میز ایران سهمیه را بگیرد.

او در واکنش به اینکه امسال نسبت به سال های گذشته به مسابقات بیشتری اعزام شده است، بیان کرد: همه این مسابقات را با هزینه شخصی رفتم. شروع کارم از 6 ماه قبل و هدفم از اعزام هم انتخابی المپیک بود.

پایان خبر فطر نیوز

دختر پینگ پنگ باز: سهمیه المپیک پاریس به ایران می رسد

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "دختر پینگ پنگ باز: سهمیه المپیک پاریس به ایران می رسد" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "دختر پینگ پنگ باز: سهمیه المپیک پاریس به ایران می رسد"، کلیک کنید.