دستگیری عامل اصلی آتش سوزی گندم زار در میامی

دستگیری عامل اصلی آتش سوزی گندم زار در میامی

به گزارش خبرگزاری فطر نیوز استان سمنان ،سرهنگ حسین عجم در گفت و گویی گفت : روز گذشته در پی تماس تلفنی یکی از شهروندان با مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر آتش سوزی مزرعه گندم در یکی از روستاهای توابع کلاته های شرقی موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران پاسگاه مرکزی قرار گرفت .

وی در ادامه افزود: ماموران پس از حضور در محل با تلاش و همکاری مردم و نیروهای امدادی برای اطفاء حریق ، تحقیقات خود را برای شناسایی عامل یا عاملان این اتفاق آغاز کردند.

این مقام انتظامی با بیان اینکه سرانجام ماموران با انجام اقدامات فنی و پلیسی و استفاده از شیوه های هوشمندانه و نوین کشف جرم توانستند هویت عامل این آتش سوزی و مخفیگاه وی را شناسایی کنند ، تصریح کرد: متهم در یک عملیات برق آسا دستگیر و به مقر انتظامی دلالت داده شد و در بازجویی های فنی پلیس به جرم خود با انگیزه اختلافات قبلی با مالک گندم زار بر سر چاه آب کشاورزی اعتراف کرد.

فرمانده انتظامی میامی خاطر نشان کرد: متهم پس از تکمیل پرونده مقدماتی برای سیر مراحل قانونی به دادسرا معرفی شد.

46

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "دستگیری عامل اصلی آتش سوزی گندم زار در میامی" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "دستگیری عامل اصلی آتش سوزی گندم زار در میامی"، کلیک کنید.