دیبو باز هم زهر خودش را به فرانسوی ها ریخت / صعود شاگردان امری در ضیافت پنالتی ها

دیبو باز هم زهر خودش را به فرانسوی ها ریخت / صعود شاگردان امری در ضیافت پنالتی ها

دور برگشت مرحله یک چهارم نهایی لیگ کنفرانس اروپا با 4 دیدار برگزار شد و چهره 4 تیم صعود کننده به مرحله نیمه نهایی مشخص شد.

به گزارش فطر نیوز، در اولین بازی فیورنتینا در آرتمیو فرانکی میزبان ویکتوریا پلژن چک بود که این بازی مثل جدال دور رفت دو تیم در 90 دقیقه بدون گل به پایان رسید اما پلژن که از دقیقه 66 ده نفره شده بود در وقت های اضافه نتوانست مقاومت کند و 2 مرتبه توسط بیراگی و گونزالس دروازه اش باز شد تا شاگردان ایتالیانو راهی نیمه نهایی شوند.

در فرانسه اما لیل میزبان استون ویلا بود. جدال رفت دو تیم با پیروزی 2 بر یک شاگردان امری به پایان رسیده بود اما لیل در خانه نمایش درخشانی داشت و توانست تا دقیقه 67 دو مرتبه دروازه شاگردان امری را بازی کند اما متی کش در دقیقه 87 مانع حذف ویلا شد و کار به وقت های اضافه و سپس ضربات پنالتی کشیده شد. 

در ضربات پنالتی امیلیانو مارتینس سنگربان تیم ملی آرژانتین و استون ویلا خاطرات فینال جام جهانی را در فرانسه تکرار کرد و با مهار پنالتی بازیکنان لیل و البته همان حرکات تحریک آمیز رو به هواداران حکم صعود تیمش را امضا کرد تا امری هم راهی مرحله نیمه نهایی شود.

در سومین بازی پایوک یونان در خانه با 2 گل مغلوب کلوب بروخه بلژیک شد و در مجموع با نتیجه 3 بر صفر شکست خورد.

در آخرین بازی اما المپیاکوس در ضربات پنالتی فنرباغچه را در ترکیه شکست داد و راهی دور بعد شد. فنرباغچه با یک گل در 90 دقیقه پیروز شد تا دو تیم در مجموع به تساوی 3 بر 3 برسند اما در ضربات پنالتی تادیچ، بونوچی و اوندر ستاره های فنرباغچه پنالتی خود را از دست دادند تا المپیاکوس جدال پنالتی نزن ها را به سود خود به پایان برساند.

پایان خبر فطر نیوز

دیبو باز هم زهر خودش را به فرانسوی ها ریخت / صعود شاگردان امری در ضیافت پنالتی ها

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "دیبو باز هم زهر خودش را به فرانسوی ها ریخت / صعود شاگردان امری در ضیافت پنالتی ها" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "دیبو باز هم زهر خودش را به فرانسوی ها ریخت / صعود شاگردان امری در ضیافت پنالتی ها"، کلیک کنید.