دیدگاه دو کارشناس داوری در مورد صحنه جنجالی بازی استقلال و فولاد

دیدگاه دو کارشناس داوری در مورد صحنه جنجالی بازی استقلال و فولاد

کارشناسان داوری دیدگاه خود را در مورد صحنه های مشکوک بازی استقلال و فولاد مطرح کردند.

نوذر رودنیل در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری علم و فناوری فطر نیوز، درباره اینکه سرنگون شدن مهرداد محمدی در محوطه جریمه فولاد خوزستان پنالتی بود یا موعود بنیادی فر تصمیم درستی گرفت که اعتقادی به پنالتی نداشت، اظهار کرد: بنیادی فر به صحنه نزدیک بود و به درستی تشخیص داد خطایی صورت نگرفته است. اگر داور بخواهد چنین برخوردهایی را پنالتی بگیرد باید به اندازه انگشتان دو دست در یک بازی پنالتی بگیرد. بازیکن استقلال نتوانست تعادل خود را حفظ کند و مدافع فولاد فشاری به او نیاورد که پنالتی باشد.

رودنیل در مورد اینکه سر به سر شدن امید حامدی فر و لوکاس کاندیدو که برای بازیکن استقلال کارت زرد به همراه داشت، تصمیم درستی از سوی داور بازی بود، تصریح کرد: هر دو بازیکن برای زدن توپ به هوا پریدند که بازیکن استقلال روی بازکن فولاد خطا کرد. تصمیم داور برای دادن اخطار درست بود و خطا آن قدر شدت نداشت که بنیادی فر نیاز به نشان دادن کارت قرمز به حامدی فر داشته باشد

جواد فهیمی راد در مورد اینکه گلی که استقلال به ثمر رساند از روی کرنری به دست آمد که بازیکنان فولاد خوزستان معتقد بودند داور به استباه اعلام کرنر کرده، اظهار کرد: این صحنه نیاز به کارشناسی داوری ندارد. هر شخصی که فوتبال دیده باشد به سادگی تشخیص می دهد که توپ به بازیکن فولاد نخورد و نباید برای استقلال اعلام کرنر می شد که تشخیص کمک داور که به داور اول اعلام کرد، کرنر بود. 

ضمن اینکه رودنیل در مورد کرنری که منجر به گل استقلال شد، عنوان کرد: از زاویه ای که در فیلم بازی مشهود بود کرنر برای استقلال ندیدم.

 

دیدگاه دو کارشناس داوری در مورد صحنه جنجالی بازی استقلال و فولاد

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "دیدگاه دو کارشناس داوری در مورد صحنه جنجالی بازی استقلال و فولاد" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "دیدگاه دو کارشناس داوری در مورد صحنه جنجالی بازی استقلال و فولاد"، کلیک کنید.