رونالدو کابوسم بود، مسی یک گل هم به ما نزد

رونالدو کابوسم بود، مسی یک گل هم به ما نزد

به گزارش خبرگزاری فطر نیوز؛ کیه‌لینی سال‌ها پیراهن یوونتوس را به تن داشت و در این تیم فرصت همبازی شدن با کریستیانو رونالدو را نیز پیدا کرد. رونالدو در سال 2018 با جدایی از رئال راهی یووه شد و سه سال برای بیانکونری بازی کرد.

به نقل از ورزش سه کاپیتان سابق یووه و ایتالیا در مصاحبه با آاس در مورد رونالدو همچنین لیونل مسی حرف زد: «کدام یک بهترند؟ من با رونالدو هم‌تیمی بودم و باید بگویم باورنکردنی بود. مطمئنم کسانی که با مسی هم‌تیمی بوده‌اند نیز همین را در مورد او می‌گویند. ما در مورد دو نابغه فوتبال حرف می‌زنیم که در این ورزش تاریخ‌سازی کردند و رکورد پشت رکورد از آنها دیده‌ایم.»

کیه‌لینی ادامه داد: «در مورد مسی اولین بازی خودم برابر او در جام خوان گامپر 2005 را به یاد دارم. کاپلو در سیستم 2-4-4 من را به خط میانی برد و پسوتو مدافع چپ و مامور مهار مسی بود. کاناوارو نیز او را حمایت می‌کرد. بین دو نیمه از بازی مسی شوکه شده بودیم. رونالدو مهاجمی است که بیشترین گل را به یوونتوس و من زد و همیشه کابوس ما بود ولی در عوض مسی هرگز برابر من نتوانست گلزنی کند.»

257 251

رونالدو کابوسم بود، مسی یک گل هم به ما نزد

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "رونالدو کابوسم بود، مسی یک گل هم به ما نزد" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "رونالدو کابوسم بود، مسی یک گل هم به ما نزد"، کلیک کنید.