رونمایی از جانشین طارمی در پورتو؛ یک بارسایی در راه پرتغال

رونمایی از جانشین طارمی در پورتو؛ یک بارسایی در راه پرتغال

به گزارش خبرگزاری فطر نیوز؛ ویتور روکه زمستان گذشته و پس از مصدومیت شدید گاوی بود که راهی بارسلونا شد.

به گزارش ورزش سه، او تابستان 2023 با قراردادی به ارزش 31+31 میلیون یورو به بارسا پیوست و هدف این بود که تابستان امسال به جمع آبی و اناری ها اضافه شود ولی مصدومیت شدید گاوی و خروج او از فهرست تیم یک جای خالی را برای او باز کرد و به دلیل نیاز تیم به یک مهاجم ذخیره برای لواندوفسکی، او در ژانویه به بارسا ملحق شد اما هرگز مورد اعتماد ژاوی قرار نگرفت.

ببر برزیلی که دو گل برای بارسا زد و در مقطع پایانی فصل به نیمکت میخ شد، حالا مشکل ثبت قرارداد دارد.

گاوی به فهرست بر می گردد و بارسا باید دوباره قرارداد روکه را در لالیگا ثبت کند ولی مشکلات فرپلی مالی و اینکه او نتوانست کیفیت خود را در نیم فصل دوم نشان دهد، باعث شده تا بارسا گزینه انتقال قرضی روکه را بررسی کند. هرچند اخیرا ایجنت روکه گفت که جدایی این بازیکن فقط دایمی خواهد بود اما در بارسلونا اطمینان دارند که این تهدید بی اثر است و در صورتی که هانسی فلیک چراغ سبز نهایی را نشان دهد، نام روکه را وارد فهرست انتقال قرضی خواهند کرد.

در این باره امروز اسپورت نوشت که محتمل ترین مقصد برای روکه باشگاه پورتو است و پیشنهاد آبی ها همین حالا نیز به دست مدیران بارسلونا رسیده است. به این ترتیب روکه می تواند جانشین مهدی طارمی شود که قراردادش با پورتو تمام شده و در آستانه انتقال به اینتر است.

258 258

رونمایی از جانشین طارمی در پورتو؛ یک بارسایی در راه پرتغال

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "رونمایی از جانشین طارمی در پورتو؛ یک بارسایی در راه پرتغال" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "رونمایی از جانشین طارمی در پورتو؛ یک بارسایی در راه پرتغال"، کلیک کنید.