رییس سابق شاباک: نتانیاهو شایسته نخست وزیری نیست

رییس سابق شاباک: نتانیاهو شایسته نخست وزیری نیست

به گزارش فطر نیوز به نقل از مرکز اطلاع رسانی فلسطین، شبکه 12 تلویزیون رژیم صهیونیستی به نقل از رییس سابق سرویس های امنیت داخلی رژیم صهیونیستی «شاباک»، تاکید کرد که نتانیاهو شایستگی نخست وزیری را ندارد و اسراییلی ها باید خواهان برکناری او شوند.

در حالی که جنگ نسل کشی در غزه همچنان ادامه دارد، «نداو ارگمن» مدعی شد که جنگ در غزه در واقع پایان یافته و ما تنها در حال درگیری هایی در این منطقه هستیم.

امروز همچنین ماس در بیانیه ای به جنایات اشغالگران و حمله های وحشیانه آنها واکنش نشان داد.

به گزارش فطر نیوز؛ در بیانیه جنبش حماس آمده است: دشمن گمان می کند می تواند که با بمباران های وحشیانه غیرنظامیان فلسطینی در نوار غزه دستاوردی برای چانه زنی در جریان مذاکرات پس از شکست مفتضحانه در تحقق اهدافش است، با این تصورات باطل راه به جایی نمی برد زیرا خون های پاک ریخته شده، فداکاری ها و جانفشانی ها، ملت فلسطین و مقاومت را علیه دشمن غیور تر و مقاوم تر می کند و عزم مجاهدان را در این سرزمین برای بیرون راندن اشغالگران و نابودی این رژیم جزم تر می کند.

پیشتر شبکه الجزیره گزارش داد در پی حمله رژیم صهیونیستی در غزه سه تن از فرزندان اسماعیل هنیه و شماری از نوه های وی به شهادت رسیدند.

منابع فلسطینی اسامی شهدا را «حازم، امیر و محمد» فرزندان رییس دفتر سیاسی حماس اعلام کردند.

رییس دفتر سیاسی جنبش حماس در واکنش به شهادت فرزندان و تعدادی از نوه هایش در حمله رژیم صهیونیستی گفت: خداوند را به خاطر این افتخاری که با شهادت سه فرزند و نوه هایم نصیب ما کرد، شکر می کنم.

هنیه در ادامه افزود: با این دردها و خون ها، ما برای ملت و مساله فلسطین و امت خود امید، آینده و آزادی می آفرینیم.

310310

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "رییس سابق شاباک: نتانیاهو شایسته نخست وزیری نیست" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "رییس سابق شاباک: نتانیاهو شایسته نخست وزیری نیست"، کلیک کنید.