زاکانی هم به حمایت از جلیلی پرداخت

زاکانی هم به حمایت از جلیلی پرداخت

نامزد انصرافی انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۳ با انتشار متنی از سعید جلیلی حمایت کرد.

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری علم و فناوری فطر نیوز، علیرضا زاکانی، نامزد انصرافی انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۳ پس از کشیده شدن انتخابات به دور دوم با انتشار متنی در فضای مجازی نوشت: 

«وَاعتَصِموا بِحَبلِ اللَّهِ جَمیعًا وَلا تَفَرَّقوا ۚ وَاذکُروا نِعمَتَ اللَّهِ عَلَیکُم إِذ کُنتُم أَعداءً فَأَلَّفَ بَینَ قُلوبِکُم فَأَصبَحتُم بِنِعمَتِهِ إِخوانًا وَکُنتُم عَلىٰ شَفا حُفرَةٍ مِنَ النّارِ فَأَنقَذَکُم مِنها ۗ کَذٰلِکَ یُبَیِّنُ اللَّهُ لَکُم آیاتِهِ لَعَلَّکُم تَهتَدونَ (۱۰۳ آل عمران)

هفته پیش‌رو، مهمترین و سرنوشت‌سازترین روز‌های جبهه انقلاب است. اگر دور اول در تطبیق شاخص‌های اصلح بر نامزد‌های جربان انقلاب، در بدنه نیرو‌های انقلابی اختلاف‌نظر وجود داشت، الان خداوند متعال به برکت خون شهدا، فرصتی دوباره نصیب ما کرده است و دیگر دور دوم اختلاف نظری نیست و آقای سعید جلیلی تنها مصداق اصلح خواهد بود.

با تشکر از زحمات آقایان قالیباف و قاضی‌زاده و تمام هواداران ایشان، اکنون وظیفه همگان به ویژه تمام ستاد‌ها و هواداران اینجانب است تا تمام تلاش خویش را بکار گیرند و علاوه بر خویش، دیگران را هم برای رای به جلیلی در دور دوم متقاعد و آرای بیشتری جلب کنند.

اطمینان دارم آقای قالیباف هم شخصاً و فداکارانه به میدان خواهند آمد و با تمام توان در تعیین رئیس جمهور دولت چهاردهم برای تداوم شهید رئیسی، نقش کلیدی خویش را ایفا خواهند کرد.»

زاکانی هم به حمایت از جلیلی پرداخت

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "زاکانی هم به حمایت از جلیلی پرداخت" هستید؟ با کلیک بر روی اقتصادی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "زاکانی هم به حمایت از جلیلی پرداخت"، کلیک کنید.