ساخت دستگاهی که میزان اکسیژن بیمارستان ها را مدیریت می کند

توسط دانش بنیان ها؛

ساخت دستگاهی که میزان اکسیژن بیمارستان ها را مدیریت می کند

پژوهشگران یکی از شرکت های دانش بنیان موفق به طراحی و تولید دستگاه کنترل، نظارت، مدیریت و آنالایزر اکسیژن بیمارستانی شده اند؛ دستگاهی که میزان مصرف اکسیژن را اندازه گیری و خلوص و فشار آن را نیز مدیریت می کند.

به گزارش خبرنگار علم و فناوری فطر نیوز، یکی از امکانات حیاتی و بنیادین هر بیمارستان برای حفظ جان و کمک به روند بهبود بیماران گاز اکسیژن است. پایش مداوم کیفیت این گاز در مراکز درمانی و بیمارستان ها نیز از اهمیت زیادی برخوردار است.

خلوص و فشار از مهمترین پارامتر های اکسیژن در مراکز درمانی اند که باید تحت نظارت باشند. در همین راستا محققان یک شرکت دانش بنیان موفق به ساخت دستگاهی شدند که میزان اکسیژن محیط را اندازه گیری می کند.

این دستگاه یک سیستم کنترل، نظارت، مدیریت و آنالایزر اکسیژن است و به منظور توزیع گاز اکسیژن سالم و بدون افت پارامتر ها در بیمارستان و مراکز درمانی تولید شده است.

نمونه های مشابه داخلی و خارجی این دستگاه، هرکدام یک شاخص و پارامتر را مدیریت یا کنترل می کنند. به عنوان مثال یک دستگاه، خلوص و دستگاه دیگر فشار را مدیریت می کند. دستگاه تولیدی این شرکت علاوه بر اندازه گیری مصرف( فلو) گاز اکسیژن، میزان خلوص و فشار اکسیژن را نیز نظارت و مدیریت می کند.

کیفیت، صحت، دقت و اندازه گیری این محصول نسبت به نمونه های مشابه داخلی و خارجی بالاتر است و بنابر نیازسنجی تیمی مجرب از بیمارستان ها و مراکز درمانی ساخته شده است.

 

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "ساخت دستگاهی که میزان اکسیژن بیمارستان ها را مدیریت می کند" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "ساخت دستگاهی که میزان اکسیژن بیمارستان ها را مدیریت می کند"، کلیک کنید.